Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kinek mi váltott ki nagyon...

Kinek mi váltott ki nagyon sötét székletet?

Figyelt kérdés

Hello!


Viszonylag sok vörös húst fogyasztok, ezt az elején szeretném leszögezni.


Nem túl sűrűn szoktam figyelni, de tegnap feltűnt, hogy nagyon sötét volt a székletem. Ezen a héten talán kedden pillantottam rá a dolgokra, akkor nem volt probléma még úgy emlékszem.

Sokat is idegeskedem magánéleti dolgokból kifolyólag meg gyomor égésem is szokott lenni alkalmanként.

Laborba nyár elején voltam utoljára, ahol 2 csillagom volt. Mind kettő éppen határérték felett volt. Az egyik azt mutatta hogy keveset iszok a másikra nem emlékszem, de nem emésztőrendszerrel kapcsolatos úgy emlékszem.


Gondolkodtam ahogy hogy esetleg a hát közepi étrendem okozhat ilyen tüneteket. Leírom arra amikre emlékszem


Csütörtök reggel: 2 delmás kenyér, kolbásszal, ebédre csibemájas hamburger, vacsorára sült krumpli és rántott máj


Pénteken az előző esti 3-4 darab rántott májat reggeliztem meg, ebéd az kimaradt, vacsorára meg nem emlékszem.


Szombaton reggel 1 szelet kenyérrel elfogyasztottam egy vagdalt húsos konzervet, ebédre egy nagy adag marhapörkölt tésztával, estére meg egy kenőmájas kenyér


Vasárnap 3-4 tükörtojás kenyérrel, ebédre tört krumpli 2 szelet rántott hússal, vacsorára csak 2 szelet rántott hús.


Tisztába vagyok vele, hogy a máj az csinálhat ilyet, de még ennyi nap után is okozhat "problémát"?


Esetleg ha valakinek van ötlete az nyugodtan megoszthatja. Köszi előre is!



okt. 13. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Cékla, kakaós, csokis dolgok.
okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Spenot soska
okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A máj okozhatta, akár 4-5 nappal később is, attól függ mikor ér oda.
okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az előttem levő válaszát. Biztos vagyok benne, hogy a máj okozta nálad a sötétebb székletet.
okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre gondolok én is, bár eddig sosem okozott ez problémát, nemhogy napokig. Egyszerre kb azt a mennyiséget fogyasztottam el belőle amit amúgy is szoktam. Egyik kedvencem. Egyenlőre akkor nincs más hátra mint előre. Várok pár napot a pánikkal. Köszi mindenkinek!
okt. 13. 18:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Cékla, vörösboros marha féltest
okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vastabletta
okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagymás sült vér.
okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a vastabletta.
okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vastabletta, máj, cékla...
okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!