Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni, mert ha...

Nem tudok hízni, mert ha sokat eszem csak többször megyek wc-re. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval egy nádszál lány vagyok, mert nem is eszem sokat, ált. napi 2x. Ha a szokásos napi mennyiséget megnövelem (ami nekem tök nagy erőfeszítés amúgy), akkor az történik hogy nem 1x hanem 2x kell elmennem wc-re egy nap ami nekem nem túl komfortos, és nem hiszem hogy egészséges. Amúgy nincs hasmenés stb. csak olyan mintha nem lenne szüksége a testemnek ennyi kajára. Ez normális?

okt. 9. 20:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, nagyapám 108 évesen hunyt el. Csak a vérnyomására szedett gyógyszert 47 évig.

Nem dohányzott, de a hasát nagyon szerette. Kolbász, szallona, töltött káposzta, burgonya és még sorolhatnám szerepelt az étrendébe.


Alkatodat tekintve neked híznod kell.

Az egészséges életmódról beszélsz, holott ez a súly és az amennyit eszel, maximálisan egészségtelen.


Én nem mondom, hogy reggelizz szalonnát kolbásszal meg kenyérrel. Én azt mondom, hogy emeld a kalória beviteled akár annyival is, hogy hízz kicsit. Aztán ha többet eszel, azt mozgással koordináld.


Olyan étkrzési szokást kell mialakítani ami rendszeres, és fentartható. Az ilyen hízó, fogyó kúráktól agymenésem van.


Fentartható egészséges életmód. Amibe az tartozik, hogy bármit megehetsz, de tudni kell mennyit mikor és milyen minőségben.


Én ebből doktoráltam, személyi edző vagyok, pontosan tudom mi a hiba az esetedben.

okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Értem. Régen nem volt ennyi ultrafeldolgozott étel.

Nekem csak azért nehéz ez mert hiába mondja bárki hogy keveset eszem, ha én nem úgy érzem.

Mihez viszonyítsak? Nem tudom egy ételről fejből, hogy hány kalória.

Hamar megtelek, szóval nem egyszerű. Kéne valami étrend de ahhoz meg dietetikus az meg drága, de megpróbálom a chat gpt segítségét kérni az számokban jó elvileg.

okt. 14. 12:22
 33/33 A kérdező kommentje:
Ha járnék személyi edzőhöz, mit mondana?
okt. 14. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!