Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Többször is voltam már körzeti...

Többször is voltam már körzeti fogorvosnál, aki nem lát el megfelelően akárhányszor megyek hozzá. És már totál hülyének néz, hogy ő nem lát a röntgenen semmit, de nekem fáj több fogam is. Lehet olyan, hogy nem jól tömte be a fogamat és azért fáj?

Figyelt kérdés

Elmentem maszek fogorvoshoz is, aki rápillantott a fogaimra,valamilyen fénnyel és azt mondta, hogy van amelyik nem jól van betömve.

Okozhatja egy rosszul tömött fog több fog fájdalmát is, amelyiken nincsen lyuk, agy gyökér kezelt?

Hidegre melegre érzékeny, amelyik nem jól van betömve és spontán is fáj.


2019. febr. 17. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideget kell akkor ölni benne valószínűleg.
2019. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, h nem jól tömött. Simán fájhat a fogad amiatt. Nekem 6 fogamat tette "rendbe" körzeti,és mind fájt utána hidegre. Az egyik gyakorlatilag mindenre fájt.


Elmentem maszekhez, ki kellett javítania az összes tömést és utána semmi baja nem volt a fogamnak. Szóval nem feltétlenül kell gyokerkezelni. Lehet, egyszerűen nem jók a töméseid. És igen, sajnos vannak rettenetes fogorvosok, az én esetem után simán el tudom képzelni, h neked is rosszul vannak tömve.


Ja, és en is mentem vissza hozzá, h valami nem stimmel... Erre ő azt mondta, h szokja a tömést a fogam, azért fáj. Majd elmúlik. Hát, a magán fogorvos megcsinálta és elmúlt. Addig nem. Ez három hónapot jelentett, szóval szerintem türelmes voltam.

2019. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én már tavaly november 29.-e óta kínlódok, de már nagyon nehezen bírom.

Azt mondta a doktornő amikor kikeltem most utoljára a székből, hogy "nem tudom mi baja van magának meg a fogainak".

Én vissza nem megyek hozzá, akkor inkább fájjon a fogam, vagy húzzák ki.

Minden bajomat ő okozta, ő és a kontár munkája.

2019. febr. 17. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Váltsál orvost,még ha fizetni is kell érte .
2019. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!