Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak, ha nem vagyok...

Hogyan hízzak, ha nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék szedni egy pár kilót, de ha többet eszek, akkor meg nem vagyok éhes, és így nagyon nehéz.

Van bármi tipp, ami bevált annak, aki hasonló cipőben járt?

Minden nap sportolok, így alapból volt mindig étvágyam, de amióta próbálok többet enni, nincs igazán.



ma 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A varázsszó a kalóriaszámolás, nem kell "többet" enni, csak olyanokat, amiknem több a kalóriatartalma.
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem térfogatilag gondoltam, hanem tápanyagtartalomban.
ma 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Turmixok, azok könnyen lemennek. Saját ízlésed szerint tudod alakítani és biztosan vannak nagyon jó receptek fent a neten. Akár a fehérjére akarsz “rámenni” vagy szénhidrát, zsírok stb.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok, PONT EZT ÍRTAM: magasabb kalóriatartalmú ételek, a mennyiség kb ugyanakkora, mint a mostani étrendedben, a kalória meg akár a duplája is lehet minden nehézség nélkül.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azonos időpontokban kell enni,nem össze vissza mikor eszembe jut.

A múltban a katonaságnál is mindenki fel szedett pár kilót,pedig az nem üdülő hely volt .A kajában sem lehetett válogatni.Ez van,eszed nem eszed .

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!