Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bulemia es a penz...erdekeln...

A bulemia es a penz...erdekelne hogyan birjatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 eve vagyok etkezesi zavaros..valtakozo idoszakokkal, egyszer az anorexia erössebb egyszer a bulemia. Igen, mar nem egy terapian voltam, külföldön is, klinikan, amint latjuk csak idoszakos javulasokkal. A vegen mindig visszatert sajnos.


Ami lassan a legjobban zaklat / zavar az a penz..azaz irrrdatlan mennyisegu penz ami erre elment / elmegy.


Szerencsere (vagy sajnos?) jo modu csaladbol jövök, a penz sosem volt itt a baj, aranylag jo egyetemet vegeztem jo allasban vagyok igy (sajnos) most sem baj, azaz siman kiadok 15 - 20 ezer forintot naponta csak etelre...neha több is neha kevesebb valamivel.


Ezt en, az atlagon felüli keresetemmel eppen hogy birom.


Azon csodalkozom gondolkozom...mas aki esetleg nem ugy keres vagy nem olyan csaladi hatterrel rendelkezik...hogyan csinalja. katasztrofa


jún. 26. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a barátom tündérhegyen volt 3 hónapig, sotén 1 hónapig meg nyilván közben terápia ami azóta is tart (3.-4. éve).


Én egyéniben járok magánba meg járok bodywork csoportra. A bodywork egy mozgás és érintés alapú terápiás módszer. Youtubon találsz róla videókat. Elég ijesztő de benne lenni más..meg szól folyamatosan zene. Masszázs is amúgy segíthet. Vannak ilyen szeretetmasszázs dolgok. Azokat is érdemes lehet kipróbálni.

jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!