Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mosogatószeres maradt a...

Mosogatószeres maradt a tányér de annyira hogy az étel bűzlött tőle és már ettem belőle bőven amikor még győződtem hogy nem lett normálisan el mosva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit igyak ellene?
jún. 6. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó kis vendégség, mosószeres kaját szolgálnak fel, aztán ott hagyják a vendéget egyedül nyammogni. Kutyájuk legalább megdöglött?
jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ittál tejet?
jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sokan összetévesztik a kutyát a bioszemetessel, gondolkozni kellene.
jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
El ne higyjétek már hogy a kutyának adtam😂😂 basszátok meg tényleg ennyire hülyék vagytok?😂(tisztelet a kivételnek)
jún. 9. 21:23
 15/18 A kérdező kommentje:
Igazából egyáltalán nem hittem volna hogy vannak olyan emberek akik el hiszik hogy olyan kegyetlen lennék és hülye hogy egy olyan ételt ami nagyon rossz hatással lehet másokra azt a kutyának adjam. Szét néztem hogy nincs e senki a portán meg a közelben és el távolítottam a közéletből, sajnáltam nagyon a kaját mivel nagyon nem nézem jó szemmel a pazarlást de a wc-n kívül ennek jobb helye sehol nem lett volna
jún. 9. 21:33
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 pont te hülyézel le bárkit is? :D :D :D :D
jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat utólag is
jún. 11. 07:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Szóval nem ittál tejet....
jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!