Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mosogatószeres maradt a...

Mosogatószeres maradt a tányér de annyira hogy az étel bűzlött tőle és már ettem belőle bőven amikor még győződtem hogy nem lett normálisan el mosva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit igyak ellene?
jún. 6. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tejet.
jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megfogok halni? Mik a teendők ebben az esetben?
jún. 6. 15:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Tejet inni.
jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bűzlött??? o.O

Kutya bajod nem lesz, a mosogatószer nem mérgező, és olyan kevés maradhatott a tányéron, amit meg sem fogsz érezni.

jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, nyugi.
jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, örök életű leszel.
jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és hogy senki sem hurrogott le. Nagyon féltem segítséget kérni viszont gondoltam mindenre hogy ugyan mi lesz, sosem tapasztaltam még ilyet. Még csak 17 éves vagyok, köszönöm szépen mindenkinek aki jó indulatú volt
jún. 6. 15:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval bűzlött, mint a fene, de te csak azért is ettél belőle.
jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mert vendégségben voltam ahol kaptam de nem volt akkor ott senki . Már félig megettem amikor meggyőződtem hogy a kajával van a baj és ki adtam a kutyának😀
jún. 7. 14:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Már bocs, de gondoltad a kutya nyugodtan megdögölhet tőle??? Ne legyél hülye, ha valami szerinted mérgező vagy romlott, akkor nem adjuk oda az állatnak sem!!! o.O
jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!