Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyjából a napi ch beviteleme...

Nagyjából a napi ch bevitelemet gyümölcs,és zöldség fedezi, illetve 50g rizs vagy 100g édesburgonya?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjából 1éve saját kúfőből letisztítottam az étrendem, mert 120kg voltam, drasztikusan magas koleszterin.

190es vérnyomás(szedtem már rá gyógyszert)

1év alatt fogytam 35kg-t.

vérnyomásom gyógyszer nélkül 110/67 most mértem.

Cukrom kiváló, az összes X eltünt a vérképemről, és a koleszterinem is szinte már alacsony szinten van :D

Általában fixen ettem, nagyjából egy nap 1-2 kg zöldség/gyümölcs ezt így napközben.

Alma,narancs,banán(abból kevesebbet), eper, ananász, mangó.

és akkor naponta 1x volt fix étkezésem ez általában 4-6 között.

250g lazac, 30g magvak(dió,kesúdió,mandula stb) és 50g rizs vagy 100g édesburgonya.

Szerintetek ez jó módja az "egészségnek", és egyszerűen nem kívánok semmit, a gyümölcs az édes vágyaimat kielégíti.


jún. 4. 20:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kaloriaban nem olyan sok, viszont terfogatra borzaomasan sok, sokszor mar rosszul vagyok a mennyisegtol! Pl estere 500g ananasz…
jún. 4. 21:39
 12/18 anonim ***** válasza:
9-es ott a lazac abban van vas
jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Na igen, abban is van, es azt pl mindennap eszem.
jún. 4. 21:47
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Rohadt kevés. A kaloria is és a ch is
jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező tömi magába a zöldséget, gyümölcsöt, magot, gabonát. Hogy lenne már kevés a szenhidrát? Ez egy tökéletes étrend. Miért kell mindenkit frusztrálni, kedves Femina.hu dietetikusok?
jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na ezert kerdeztem mert sok helyen ezt olvasom hogy nem jo… keves.

Most reggel ota megettem 540g banant es 340g narancsot

jún. 5. 10:28
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan étkezem, ez semmivel sem rosszabb, SŐT - mint amit sokan tolnak: kényszeresen hús-rizs, vagy Mo-n a nagyon gyakori zsíros pörkölt rántott szrok, amikben tényleg semmi tápanyag nincsen.


Egyébként meg jók az értékeid és EZ számít, nem az, hogy xy háziorvos mit gondol.

A ho amúgy sem dietetikus, így a táplálkozáshoz nincs sok köze.

jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

[link] mostani kajám.

plusz mellé ettem ma 500g körül banánt, 300g körüli narancsot, 30g pisztácia,500g alma, és 300g eper.

jún. 5. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!