Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most már jó az étrendem?

Most már jó az étrendem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 38kg és 152cm vagyok.

Hízni szeretnék,illetve próbálok egészségesen étkezni.

Jelenleg ezeket az ételeket eszem.


Reggeli: Tk pékáru sajtkrémmel,csirkemellsonkával és zöldségekkel

Tk pékáru light vajjal, sajttal, csirkemellsonkával és zöldségekkel

Tk. pékáru túróval, csirkemellsonkával és zöldségekkel.

Zabkása csokival, gyümölcsökkel, magokkal vagy túróval/joghurttal


Tízórai: proteines pudding, joghurt gyümölcsökkel


Ebéd: Grillezett pulyka vagy csirkemell krumplival vagy bulgurral vagy barnarizzsel vagy zöldségekkel


Uzsonna: skyr gyümölcsökkel

Protein pudding/joghurt


Vacsora: ugyan az mint a reggeli


Szerintetek most már jó az étrendem?

Tudnátok pár tippet adni hogy miket egyek a hízáshoz?

A válaszokat előre is köszönöm szépen 😊



máj. 27. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek itt valami verseny van, hogy mindenki kiteszi a mai menüjét?😆
máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább fogyókúrás étrendnek tűnik, de nem mindegy a mennyiség. Az jó, hogy eglszségesen eszel. Kalóriaszámlálást javaslom, nézd meg mennyi kalóriára van szükséged a súlytartáshoz és azt lépd át egy kicsivel.
máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Mennyiség nélkül nehéz. De remelem a kenyér mindenhol nem egy hanem két szelet legalább.

Javasolnék még napi egy zacskó olajos magot vagy diáksemegét, hisz egészséges de a kaloriatartalma magas szoval segithet hizni

máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsírosabb húsokat kellene fogyasztani, illetve burgonyát is és tésztát is. Ezektől, amit felsoroltál nem fogsz hízni.
máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel te semmit nem fogsz hízni, és legalább 2500 ha nem több kalóriát meg KELL egyél.


De a dietetikusod miért is nem írt neked szigorúan tartandó étrendet, mint minden gyógyuló táplálkozási zavarosnak?

Te nem vagy olyan helyzetben és mentális állapotban, hogy magadtól eldönthesd mit és mennyit eszel.


Sajnos ez tény. Ezek mind fogyókúrás ételek. Nagyon jól kinéző kaja, csak éppen neked nem ezeket kell enned.

máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor leírom, én mit eszek a recoverym alatt:


Reggeli: legalább két szelet toast rá szalámi, sajt zöldségek az alap, természetesen vaj és teljes zsíros sajtkrém alapnak

2,5 deci tejeskv


Tízóriai: legalább egy marék magkeverék, vagy teljes joghurt magokkal, esetleg még egy kv (teljes tejjel), ha épp azt kívánok


Ebéd: ma halrúd lesz rizzsel és majonézes kukoricával


Uzsi: eper, egész banán, mogyoróvaj (egy-két tk) - szerintem összeturmixolom és lehűtve "iszom" mert meleg lesz


Vacsora: ma marhahúsos tacco és mellé jégsaláta (rá olívaolaj, paradicsom, teljes zsírtartalmú sajt).


Lefekvés előtt pedig egy bögre mézeskalács-fűszeres kakaó tejszínhab és néhány szem keksz.


Ez a napi MINIMUMOM. Ennél csak többet ehetek, kevesebbet nem és még így is heti max fél kilót tudok hízni.


Persze minden másnap tésztás az ebéd (pizza, wrap, spagetti, pörkölt...), semmi light termék, normális sajtok, rendes vaj, olívaolaj a salátákra, magvak minden nap, zsíros húsok is.

máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló

Azt szeretném kérdezni hogy te napi hány kalóriát eszel meg és hogy nincsenek e olyan napjaid amikor szinte egész nap éhes vagy és az egészségtelen ételeket kívánod? Nekem valamiért 3 napja az van hogy szinte csak megállás nélkül enni tudok ma is már kb. 5000 kalóriát ettem🙄

A válaszod előre is köszönöm☺

máj. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!