Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fittodett-el iratott már...

Fittodett-el iratott már valaki étrended? És ha igen,akkor hatásos volt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Tőle nem, csak Tari Ádámtól, de szar ötlet volt, szerintem Oditól se érdemes főleg hogy egy bunkó :D Inkább akkor rendes dietetikus, vagy kalória számlálás.
2023. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért volt szar ötlet?
2023. jún. 23. 07:47
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert ő írt egy A nap meg egy B napot, tehát két napot váltogassak hat héten keresztül. Húst nem eszem, de halat igen, ezt jeleztem neki. Beleírta a reggelibe a sonkát :D Az nem hús? Halat eszem de azért nem mindennap akarok, ő meg mindkét napra halat írt. Nem volt jobb ötlete a fehérjére.
2023. jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajj. Odi elvileg sok receptet ír. Ránéztem, ő 40ért ír,Odi 20ért
2023. jún. 23. 07:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor én írattam még csak 15 volt :D Jó kis infláció
2023. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nézz rá redditen a fittodi subra, ott volt már téma az étrendje. Lerovidítve kb olyat küld amit megtalalsz a neten is😅
2023. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen csoda étrendek abból állnak, hogy beállítanak egy koplalós 1000 kalóriás deficites diétára, ahol 12 hét alatt fogysz 12+ kgot. Kirakják az előtte-utána képet, mint "challenge" referencia, aztán örülnek, mint majom a farkának, mert a sok hülye elhiszi, hogy ez a normális módja a fogyásnak.


Ééés, amint láthatjuk, bejön nekik. Ez a Tari Ádám gyerek is ugyanezt csinálja. Elméleti tudása 0, és mégis megél belőle, mert hülyékből áll a világ.


Maradjunk annyiban, hogy senkitől se vegyél étrendet.


Tessék, itt van ez:

Legyen X mennyiségű kalóriád, és ha megvan a deficit azon belül bármit ehetsz. Ennyi, ez a nagy trükk. Ingyen volt, nem kérek érte semmit.

2023. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van az ilyen étrendeknek. Írattam már több edzővel is, egy sblonban bemásolnak dolgokat aztán kész. Tanulj meg kalóriát számlálni, max két hét alatt belejössz, utána meg azt eszel amit te akarsz és belefér.
2023. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van. Vagy egy dietetikust keress fel, táplálkozási napló elemzéssel, testanalízissel stb vagy csak tartsd a deficitet egészséges életmód mellett.

Számold ki a bmr értéked. Annál kevesebbet sose egyél. Számold ki a napi súlytartást. Annal viszont legyen kevesebb. Minden étkezésben legyen fehérje (hús, hal, tofu, tojas stb), zoldseg, es szenhidrat (tk kenyer, tk tortilla, krumpki, bulgur stb ) es megvagy.


En tobb etrendet is kertem mar. Egyet kiveve mind az volt hogy reggeli zabpalacsinta / sonkás kenyér zöldséggel / zabkása / chia puding / tejberizs gyümölccsel / avokádós vagy tojásos szendvics


Ebére hús krumplival vagy gabonával. Pl joghurtos csirkemell rizzsel. Gyros krumplival. Lecsó csirkével. Mind hús és köret amit magadnak is össze tudsz rakni.


Vacsit kb igyanazt írnak csak kicsit kevesebb szenhidrat es kicsit kevesebb kaloria mint a reggeli

2023. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!