Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kreatin monohidrát csak...

A kreatin monohidrát csak szénhidráttal szívódik fel?

Figyelt kérdés

Egy fórumon olvastam hogy étkezés után érdemes szedni mert szénhidráttal jobban felszívódik a szervezetben.


Ha valaki éhgyomorra szedi, akkor nem is hatásos?



2023. jún. 10. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mindegy mikor iszod, nem kell se tölteni, se kajához időzíteni. Napi 5g elég folyamatosan, lehetőleg ugyanabban az időpontban. Ennyi elég, hogy állandóan fel legyen töltve a raktárjaid, és kifejtse a maximáis előnyeit.
2023. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"fórumon olvastam hogy étkezés után érdemes szedni mert szénhidráttal jobban felszívódik"

Mikor az a fórum? 2011? Manapság még lehet ilyen alaptalan ökörségeket olvasni?

"Ha valaki éhgyomorra szedi, akkor nem is hatásos?"

Mi az, hogy hatásos? Ha ilyen kérdések komolyan megfogalmazódnak benned, akkor szerinted van szükséged kreatinra?

2023. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
én éhnyomorral szoktam, így is hasznosul.
2023. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Sőt, éhgyomorra kell bevinni, hogy gyorsan felszívódjon. Ne tegyék tönkre a gyomorsavak!


Ezt nézd meg a Biotech usa oldalán, hogy mikor kell nevinni a kreatint.


Legalább három nap kell, mire a szedés legelején annyira feltölt, hogy hasson.


Ezt én bringázáshoz használom.

Nem szedem rendszeresen és folyamatosan, mert másfél-kettő hónap után már gyengül a hatása.

Kell ennyi időnkánt szüneteket tartani. Ezt én az aktivitást megelőző három napban veszem be, kizárólag evés előtt fél órával! A harmadik napon már érzem az izmaimban a hatását.

Közben nem szedem, mert akkor hamar hozzá szokok és úgy már nem hat annyira, vagyos egyre gyengábben.


Olvass utána a neten, de a gyártó és forgalmazó oldalán, ne magán hozzászólásokban!

Nálam tényleg így működik.


Volt amikor fél évig egyfolytában szedtem és egure inkább nem jött a hatás.

Aztán kihagytam 1-2 hónapot, és újra durr bele teli energiával, miután újra kezdtem.

2023. jún. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!