Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta mennyi csirkemellet...

Naponta mennyi csirkemellet lehet enni, amennyi még egészségesnek mondható, azaz nem okoz később problémákat?

Figyelt kérdés
Otthoni súlyzós edzés mellett. 60 kg vagyok, férfi. Szeretnék felszedni egy pár kilót, de nem akarok betolni napi fél kilót, csak amennyi feltétlenül szükséges, sem fehérjeport venni (drága, és annyira nem izgat a dolog). Más húsokat, tojást, sajtot, túrót egyelőre hagyjuk ki. A vegán alternatívákat is.
2022. aug. 29. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi nem fog problemat okozni, csak egy idő után marhára megunod, es ha csak ranezel mar rosszul leszel. En anno napi 3x150 grammot ettem, boven eleg volt, a tojas, turo, miegyebek mellé.
2022. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én pl. mindennap pizzát eszem, de úgy rágom meg, hogy csak a fehérje részt nyeljem le… A szénhidrátot és zsírt azt kiköpöm.
2022. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Testépítők esznek napi fél kilónál többet is, úgyhogy ennyitől nem lesz bajod. De ha mást nem eszel, hanem egyoldalúan táplálkozol, az már egészségtelen.
2022. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi beléd fér, csak eleged lesz belőle
2022. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy csak ezt eszem! Viszont ebben van a legtöbb fehérje, és állítólag a sok hús később problémákat okozhat, bár gondolom inkább csak akkor, ha nem megy mellé elég zöldség is. Ezért kérdeztem meg.
2022. aug. 29. 09:35
 6/13 anonim ***** válasza:

#3.


Mondjuk azért mert a testépítők csinálják, én nem mondanám hogy nem lesz tőle baja.


Sok mindent csinálnak azok amitől igenis lehet bajuk és sokaknak lesz is…

2022. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Igaz. De nem a fél kiló csirkemelltől.
2022. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Most még nem attól, később talán már attól is, ki tudja. Számtalan cikk és tanulmány foglalkozik azzal, hogy a sok hús rossz. Még fele ennyi is.
2022. aug. 29. 09:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 jaj ezekkel nem kell foglalkozni. Egyik héten a margarin a jó, másik héten a vaj. Folyton mást találnak ki, épp mi jó és mi nem. A kisbabáknál is mindig mások az ajánlások évszázadok óta, mégis minden módszerrel felnőttek a generációk. Nem kell ezekre a tanulmányokra támaszkodni, mert jövő héten már megint valami más lesz az ajánlás.
2022. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Ez így elég sarkos gondolkodás. Ha már a margarint és a vajat említetted, pár éve volt szó erről a transzzsírok kapcsán, mivel a régi margarinok hidrogénezéssel készültek, de már áttértek pl. a pálmazsírra, ami ugyan egészséges, csak a letarolt esőerdők nem... Esetleg a tojást lehet még említeni, amiről változatos vélemények vannak, de ez akkor sem ok arra, hogy emiatt ne higgyünk semminek.
2022. aug. 29. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!