Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le a sorozatozá...

Hogyan szokjak le a sorozatozás közbeni folyamatos nassolásról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Szokj le a primitív sorozatozásról. Olvass, sportolj, járj értelmes társaságba, mert ellaposodik az agyad.
2022. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Ezekre a kérdésekre nagyon nehéz válaszolni, pláne a magamfajtának, aki ha a fejébe vesz valamit, azt meg is valósítja. Akaraterő kell, semmi más. Döntsd el magadban, hogy neked ez a nassolás nem fér bele, úgyhogy mától nem csinálod.

Egyébként mi a baj konkrétan a nassolással? Édességet, péksütit, és szemetet szoktál nassolni? Túlléped a napi kalóriakereted? Vagy mi a gond? Csak mert ha a nassolás kalóriakereten belül maradó gyümölcsevést jelent, azt én például olyan nagy problémának nem látom.

2022. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akaraterő kell hozzá. Magadban mondogasd: Nem eszek nasit, Nem eszek nasit. És jobb lesz, ha van akaraterőd
2022. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

1


Jó nagy gyökér vagy. Mitől primitív a sorozatozás? Elég közel áll az általad istenített olvasáshoz. Mitől tompul tőle az agy?

2022. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint bármely addiktív dolog esetében: nem csinálod és kész. Ha jó és izgalmas sorozatot nézel amúgy sem fogsz közben enni.

Én például épp a Tokyo Vice-t nézem, próbáld ki. Esélyed sem lesz enni, mert nagyrészt japánul beszélnek és olvasni kell a feliratot. Sok sikert!

2022. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nassolást is lehet egészségesen tenni. Ne csokit, cukrot, popcornt vegyél, hanem aszalt gyümölcsöt, banánt, mandarint, répát, paradicsomot, uborkát, almát, bármilyen gyümölcsöt/zöldséget, amit szívesen eszel. Ne colát vegyél, hanem vizet. Ennyire egyszerű. Ezek olcsóbbak is mint a chips, meg a milka csoki és társai. Anyagilag is előnyösebb.
2022. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, amúgy én nagyon szeretem a zöldséget/gyümölcsöt, úgyhogy akkor ezekre kicserélem a csokit, és társait!

Üdítőket alapból nem is nagyon iszok, úgyhogy azzal nincs baj.

Plusz amúgy sem nézek túl sok sorozatot, de ha éppen olyanom van, hogy leülök egy órácskára bámulni valamit, imádok enni közben.

2022. jún. 12. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyel kozben, de ne nasit. Idozitsd vacsora vagy ebedidore, amikor epp otthon vagy.
2022. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy foglald le magad közben valamivel.pl én mostanában számfestőzni szoktam a sorozat meg megy mellettem.Mondjuk feliratos sorozatoknál és ahol maga a gesztikuláció is fontos azoknál nem megoldás
2022. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!