Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azért lettem rosszul a gofritó...

Azért lettem rosszul a gofritól mert nagyon megemelte volna a vércukor szintemet?

Figyelt kérdés
Megettem majdnem 12db (2 csomag) sima sparos gofrit. Nem mindet egyszerre. Most egy kissé hányigerem van. Lehet valami más bajom tőle?

2021. júl. 30. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg egy pár deci kólát is megittam mellé :/
2021. júl. 30. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az lesz a problema, hogy az emesztesedet megkefelted aztan valahol ott kell keresni a problemat.
2021. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van hányingered, mert tele zabaltad magad. Nem fogsz meghalni, max hánysz egyet
2021. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Túltoltad a zabálós bringát, majd elmúlik, ma már nem kéne enned :)
2021. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy cukorbeteg (akár úgy, hogy nem is tudsz róla esetleg), akkor életveszélyesen nem tudod így megemelni a vércukorszinted. Az előfordulhat, hogy később nagyon beesik, farkaséhes leszel, ebben az esetben próbálj inkább valami lassú felszívódású szénhidrátot (és fehérjét, zsírt is) tartalmazó kaját enni.


Addig meg, ha nagyon gáz a gyomrod, pihi.

2021. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!