Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A buffasztott búzaszelet...

A buffasztott búzaszelet tényleg olyan egészséges?

Figyelt kérdés
Vagy csak én tömöm magamba a hungarocell ízű szeletet és mégsem egészséges..am én nagyon szeretem:)
2010. aug. 16. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A búza, ha puffasztott

Itt térjünk ki egy másik gyakori tévedésre: a puffasztott búza, extrudált kenyér megkaphatja bármilyen csodamódszer kódját, besorolását, ajánlhatja bárki bármilyen szlogennel, ettől még ugyanabból a búzából készül, amiből a tészta és a kenyér, így ha sokat eszünk belőle, ez is gátolhatja a súlycsökkenést. Sőt, relatív súlyegyensúlyban magasabb is a kalóriatartalma.


Egy kis összehasonlítás:

100 gr graham kenyér kb: 230 kalóriát,

100 gr puffasztott gabona termék (müzlibe való puffasztott gabonaszem, puffasztott búzaszelet, extrudált kenyér stb.) viszont kb.: 340 kalóriát tartalmaz!


Forrás: [link]

2010. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.jelen pillanatban is ezt majszolom de sztem le is állok vele
2010. aug. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!