Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért eszem "állandóan"?

Miért eszem "állandóan"?

Figyelt kérdés
Egész nap csak ennék vagy nassolnék. Ha édesség van itthon akkor nem tudok ellenállni neki. És ha megpróbálok nem enni, akkor rá 3-4órára rám jön egy ilyen "falás-roham" és tömöm magamba az ételt. Nem értem, hogy miért van ilyen. Tudom fiatal vagyok és azért eszek sokat, mert hogy növésben vagyok. De ezt akkor is furcsának találom.
2010. aug. 14. 15:53
 1/7 anonim válasza:
Mi furcsa? :D Én is félóránként megyek ki a konyhába hogy megnézzem mi van a hűtőbe, és ha találok valami jóságot megeszem xD Sőtt még akkor is kimegyek megnézni ha tudom hogy tök üres, és állandóa enni akarok, csak sosincs mit hehe :S Ja, és ha nem vagy elhízva a sok evés miatt akkor nyugodtan... én spec nem vagyok, pedig megeszek minden ehetőt.
2010. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Velem is ez van.Már kikészülök tőle.HELP ME!
2010. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
unatkozol:D én is mostanság elég sokat unatkozom ezért zabálok összevissza minden szart. akkor is ha nemvok éhes csak miértne?:D foglald le magad:DD 16l
2010. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
keveset iszol, az agy sokszor összekeveri a szomjúságot az éhséggel
2010. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazak lehetnek azok is, amiket írtak előttem. Lehet még oka a megszokás is. Lassanként próbálj leszokni a mértéktelen evészetről. Én is sokat faltam, és midnent megettem, ami előttem volt, vagy amíg édesség volt itthon, nem nyugodtam, míg el nem fogyott (attól függ hány napra lett véve :-))

Most már sikerült kontrollálni a szokásomat, és csak annyit ezsek, amennyire szükségem van. Ha teltségérzetet érzek, leállok. Lehet a megkezdett kajám folytatom 20 perc múlva, de ez is jó, mert nem terheli az emésztést annyira.

Az viszont nagyon jó ötlet, hogy lekösd a figyelmed valamivel. Az a legjobb nass elterelő. :D

2010. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen otthon édesség, hanem nyers zöldséget, gyümölcsöt, magvakat nassolj.
2010. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
rám is rámjön ez a falási roham. Elvileg tényleg igaz az, hogy az unatkozás miatt, bár én nem tom, de sürgősen lekéne szoknom róla! 16L
2010. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!