Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem állandóan "bugyog" a hasam? Mikor eszem valamit, akkor a hasam és a beleim bugyogó hangot hallatnak, jó hangosan. Ez társaságban elég kellemetlen.

Figyelt kérdés
Általában nem azért,mert szellentenem kell.Viszont reggel felkelés előtt ugyanígy csinálja.Én hangosan emésztek vagy ilyesmi?
2009. febr. 21. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez biológiai "áldás", ilyenkor a beleidben olyan mozgás megy létre (emészted a táplálékot), ami ilyen bugyogáshoz hasonító hangot ad ki. Aki ezt nem tudja, magyarázd el neki, ez nem rossz, hanem természetes.
2009. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de attól is függ, hogy mit ettél. Ha "levegősebb" ételeket (bab, lencse), akkor sokkal jobban "bugyog".
2009. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat! :-)

Ha majd cikis helyzetbe hoz a "hanghatás",el fogom magyarázni,hogy ez természetes,csak nálam kicsivel hangosabb,mint az átlagnál.

2009. febr. 22. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
emeszt a gyomrod azt hallod :)
2009. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!