Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi segítené elő a nyugodtabb...

Mi segítené elő a nyugodtabb alvást?

Figyelt kérdés

Mostanában elég nyugtalanul alszom.Többször felébredek,de csak 1 pillanatra aztán vissza is alszom és elég zaklatott vagyok alvás közben, úgy értem összevissza álmodok minden hülyeséget és nappal meg elég fáradt vagyok,gondolom emiatt.

Nincs valami tea vagy gyümölcs vagy természetes mód,hogy nyugodt álmom legyen?


2010. aug. 2. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
állítólag ha este lefekvés előtt megiszol egy nagy bögre jó meleg cukros tejet (vagy cukor nélkül) akkor jól alszol:)próbáld ki:)
2010. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A levendula is segíthet. Tea formájában is, és ha egy textil zsebkendőre csepegtetsz levendula illóolajat, és a párnádra teszed, úgy is.
2010. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a tejeset,szerintem még ma kipróbálom.a levendula olaj sem hangzik rosszul,majd körülnézek:)

köszönöm

2010. aug. 3. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Citromfű tea,és pont most mondták a tv-ben,hogy a saláta jó vacsora,mert valami olyan anyag van benne,ami elősegíti a mély alvást.
2010. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,azt hiszem most majd a tea jön,mert a tej nem nagyon vált be:S
2010. aug. 5. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:

ha bolti tejet ittál akkor tényleg nem lesz jobb az alvás mert az szinte már nem is tej....

házi tejet igyál azt is frissen annak még az íze is más sokkal finomabb.

2010. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hááát:D

városi panel-lakóként nem sokszor jutok igazi tejhez:/

2010. aug. 5. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Amióta hazaköltöztem az exemtől, nem tudok jól aludni. Azóta néhányszor aludtam nála, és láss csodát, úgy aludtam, mint a bunda. Aztán összejöttem valakivel, és ha vele alszom, szintén minden ok. Talán az hiányzik, hogy legyen mellettem valaki az ágyban?
2010. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!