Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítene? (Kérdésed...

Valaki segítene? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy könnyű fizikai munkát végző embernek kellene étrendet összeállítani. Egy csomó ötletem van, de nem tudom, hogy helyesek-e. Valaki segítene ebben?
2011. máj. 31. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek írd le az ötleteidet.
2011. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LN09 ***** válasza:

Szerintem is :)

Nekem anno suliban kellett összeállítanom ilyen étrendet. Könnyű és nehéz fizikai munkásnak.

2011. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jaja, írd le az ötleteidet


de igazából tartalamazzaon teljes kiőrlésű gabonát, reggelt alapozd meg egy jó kis szendviccsel sok zöldséggel, tojással, sajttal


tízóraira, uzsira iktasd be a gyümölcsöket, tejterméket-joghurt-kefír-tej


ebéd tartalmazzon előételnek könnyű meleg levest sok zöldséggel vagy husos-ragus levesek, vagy krémlevesek piritott dióval, mandulával nagyon finom

másodiknak főzelékek, főtt rizs, krumpli, zöldségek, salátátk, sovány, könnyed husok, halak, tojás


vacsora túró friss gyümölccsel, vagy zöldséggel

szendvics teljes kiőrlésű gabonával, zabpehely, vagy ami az ebéd volt csak kevesebb-de ha fogyózik akkor ezeket ne számísd bele, akkor marad a túró:)

2011. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!