Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítene?! Bővebben lenn.

Valaki segítene?! Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a problémám van, hogy nagyon vékony vagyok, de nemtudok hízni, de nagyon szeretnék. 14 éves vagyok. 42,5 kg, 161 cm magas. (lány.) igaz hogy anyum is nagyon vékony de engem ez nagyon zavar?!.. ha valakinek van valami tapasztalata ilyennel, és neki sikerült hízni, akkor írjon. vagy bárki írhat. Normális válaszokat !!! köszönöm előre is !! :)
2011. ápr. 18. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy netes fórumon erre nehezen fogsz kapni használható választ. A soványságod vagy alkati, vagy valamilyen egészségügyi probléma következménye (széles a paletta, pl. akár fel nem ismert lisztérzékenység). Ha aggódsz a súlyod miatt, azt javaslom, hogy menj el a háziorvosodhoz: ha betegséget talál, akkor helyben vagy, ha pedig alkatilag vagy sovány, akkor legalább megnyugodhatsz, hogy egészséges vagy (és úgyis nagyon sokat fogsz még alakulni felnőttkorodig).
2011. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ismenj ezzel orvoshoz, mert ez a súly nagyon alacsony! Lehet, hogy most még szerencsésnek mondanak egyesek, de hosszútávon nem egészséges, és ha valami stresszhelyzet ér, komolygondok lehetnek belőle. Ne ijedj meg, az orvos biztos tud valamit segíteni. Felírhat pl táplálékkiegészítőt(Nutridrink: nagyon finom, egészséges itóka és segít gyarapodni. Orvosi vény nélkül is kapható, de úgy elég drága), vagy étvágyfokozót(Peritolt szokták). És persze elengedhetetlen a sport! Legalább sétálj naponta 30 percet, ha van időd.

Remélem teljesül a vágyad!

2011. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) a séta az megvan. nagyon sokat sétálok. amúgy lehet hogy azért is mert mostanában sokat idegeskedem.
2011. ápr. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!