Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most hányassam magam vagy...

Most hányassam magam vagy inkább ne? SOS rosszul vagyok

Figyelt kérdés
Nem anorexia, elfogadom magam, semmi agybetegségem nincs, hogy hányatni akarom magam. Cak annyi, hogy találtam a hűtőben egy nanuktortát, jól nézett ki, ettem belőle, citromos volt és olyan zöld izével leöntve. Nem ettem túl sokat, de most meg igen rosszul vagyok tőle, háborog a gyomrom, ha rágondolok arra a fagyira, elszorul a torkom a hányingertől. Legjobb lenne, ha kijönne, de nem jön, csak az érzés van meg, de nem öklendezem. Baj lenne, ha most lenyomnám az újjam? Lehet bajom? Vagy inkább ne?
2010. aug. 2. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, viszont utána sok vizet igyál és moss fogat! nehogy felmarja a sósav a nyelőcsöved:(
2010. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi baj lenne belőle? - előbb utóbb úgy is kijön belőled, ha elrontottad a gyomrod... könnyíts magadon, gyorsabban túl leszel rajt!
2010. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megprobáltam, de semmi ....:S csak a torkom fájdult meg az erőködéstől, inkább abbahagytam, remélem átmegy rajtam és hasmenésem sem lesz......soha többet nem eszek olyat....fuuuuuj
2010. aug. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!