Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet ez, hogy ilyenkor...

Mitől lehet ez, hogy ilyenkor olyan rosszul vagyok, hogy lefordulok a székről?

Figyelt kérdés

Jó pár napja van ez,hogy pl.reggel felkelek és olyan rosszul vagyok,hogy mindjárt elájulok,de ha eszek akkor jobban leszek,ez előfordul velem tízórainál is,ebédnél is,uzsonnánál is,és vacsoránál is. Máskor nem volt ez...


Ilyenkor azt érzem,hogy olyan hányingerem van,mindjárt elájulok,van mikor szédülök és émelygek.:S


2011. jún. 21. 05:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyum néha ilyen de csak ha női baja van , a vérveszteségtől gyenge, és képes elájulni is, hányingere van, de ez nálad vmi más lesz ha jó pár hónapja tart..nem lehet h valamilyen vashiányod van vagy vérszegény vagy és ettől vagy rosszul? A nyári melegben ez pláne rátetőz..de ha egyik sem vagy ,érdemes dokihoz elmenni lehet hogy valami komolyabb betegséged van..ne halogasd tényleg menj el, inkább időben és biztos van rá vmilyen gyógyszer vagy valamiylen tea esetleg majd a doki megmondja.
2011. jún. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de cukorbetegségre, vagy vérszegénységre gyanakszom. Az ennél egyszerűbb, és szerencsésebb lehetőség az, hogy túl keveset eszel. Jobbulást! 18/F
2011. jún. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy leesik a vércukrod. Az alacsony vércukorszint jár szédüléssel, hányingerrel és esetleg verejtékezéssel. És ez elmúlik ha eszel.
2011. jún. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél többször keveset, hogy szinten tartsd a vércukrodat. Ha jobb lesz a gyakori evéstől, akkor ez volt a probléma. :)
2011. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Így 11 év után jutottál valamire? Vagy ha valaki hasonlót tapasztal(t)/ráismer, van esetleg tippje? Régebben szinte napi szinten volt velem ugyanez a tünet, de nem jöttem rá mi okozta.
2022. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!