Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tehetem tonkre magam?

Mivel tehetem tonkre magam?

Figyelt kérdés
Nem ongyilkosagra van szuksegem, csak nemi betegsegre.Olyanra gondoltam hogy konnyen megtudjam csinalni, de ne nagyon erezzem es akkor egy kis ideig korhazba lenni. Lehet hulyen hangzik de csak a valaszt kerenm semmi lebeszeles. koszi
2008. nov. 23. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most én sem értelek. Attól, hogy te kórházba kerülsz, majd megjavulnak az emberek? Mi van? Valószínűleg én vagyok hülye, de ezt nem értem. Bár biztos bennem van a hiba. Na mindegy.

Az a gond, hogy nem figyelnek rád eléggé a családodban, és azért akarsz kórházba kerülni, mert akkor majd több törődést kapsz? Így érted a megjavulást?

2008. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen dillok mint en. csak en azt hittem hogy azert irjuk ki hogy valaszokat kapjunk de latom nem igy van. Csupa lebeszeles meg hogy te beteg vagy. Sajnalom hogy nem kaptam jo otletet de ez van. Nekem csak anyi kellett volna hogy egy kicsit az egesegem megromoljon. Olyan nagy keres ? :( azer koszi
2008. nov. 23. 17:28
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdésre mégis milyen választ vártál? Amikor a teljesen egészséges szervezetedet akarod megbetegíteni azért hogy sajnáltasd magad, míg más szerencsétlen bármit megadna érte hogy egészséges legyen. Tudnék neked olyan tippeket adni hogy a végére mélységesen megbánd a hülyeségedet de nem fogok. Komolyan mondom hogy felháborító a hozzáállásod. Ez ráadásul nem is módja annak hogy bármilyen problémád megoldódjon az emberi kapcsolataiddal. A kérdéseket valóban azért teszik itt fel hogy választ kapjanak, de a válaszadók azért írnak hogy segítsenek a kérdezőnek. Ezzel pedig egyáltalán nem segítenénk neked.
2008. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
minden mindegy. nem ertitek es joforman en se senki se erti.
2008. nov. 23. 18:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Depresszióra való hajlam, kedélyzavar, önértékelési problémák, szeretethiány. Ez a bajod, de ezzel még a pszichiátriára sem jutsz be, mert csak felírnának rá valami bogyót.


Mi lenne, ha megpróbálnál leülni beszélgetni azokkal, akiktől várod a több törődést, és elmondanád, hogy szeretnéd, ha többet figyelnének rád, esetleg csinálnának veled közös programokat. Ha ők erre nem reagálnak pozitívan, akkor kórházba kerülés esetén sem tennék, sőt, lehet, hogy elfordulnának tőled. Én voltam már kórházban, ne hidd, hogy jobbak lesznek az emberek. A családod lehet, hogy jobban rádfigyel, de szembesülhetsz az egészségügy összes szennyével is, és nemtörődömségével.

Az elmúlt időszakom kissé depressziós volt, és hiába akartam volna, hogy jobban odafigyeljenek rám, inkább elfordultak tőlem, mert kinek kell egy zizis barát, ismerős, kolléga. A figyelemhiány forrását kell megtalálnod, megkeresni azt az okot, ami miatt nem jók veled az emberek. A hiba lehet, hogy benned van, de lehet, hogy bennük, és kérdés, hogy mit lehet ezekből orvosolni.

2008. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!