Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tehetem tonkre magam?

Mivel tehetem tonkre magam?

Figyelt kérdés
Nem ongyilkosagra van szuksegem, csak nemi betegsegre.Olyanra gondoltam hogy konnyen megtudjam csinalni, de ne nagyon erezzem es akkor egy kis ideig korhazba lenni. Lehet hulyen hangzik de csak a valaszt kerenm semmi lebeszeles. koszi
2008. nov. 23. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem hinném h kórházba kerülnél. Idd le magad inkább mint állat, vagy vegyél be gyógyszereket.

De ha elmész egy elmegyógyintézetbe most, garantáltan kórházba leszel nem kevés ideig.

2008. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Mi van ma mindenki hülye?

Az előbb öngyilkos kérdésvolt. Egyébként ezzel a problémáddal amid van simán beutalnak egypszichiátriára ha kéred, és se nemi beteg nem leszel, amirót egyébként otthon kezelnek, és még a kórházba is bejutsz.

Menj el egy pszichológushoz és utaltasdbe magad, mert suicid hajlamaid vannak önveszélyes vagy , ezzel simán egy hétig kórházban leszel!

2008. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Minek akarsz kórházba menni? Menj wellness-szállodába, kényelmesebb, és az ellátás is sokkal jobb. Ráadásul nincs semmi efféfe diszkrimináció, makkegészségesen is lelkesen fogadnak.
2008. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha de nekem kell korhazba menni...Nem nyugalomra van szuksegem, epphogy arra hogy az emberek egy kicsiket megjavuljanak.De ha nem tudtok ti sem jo otletet adni, hat istenem.Igy jartam.Azert koszi
2008. nov. 23. 16:36
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaaa és nem nemi betegseg akart az lenni hanem némi tehat egy kis betegseg igy akartam mondani.bocsi
2008. nov. 23. 16:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Világmegváltó szándékkal kórházba vonulni? Szerintem elég, ha ezt közlöd a háziorvosoddal, tutira beutal a pszichiátriára.:)
2008. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű manapság kórházba kerülni, még műtétek után is egy-két nap múlva kidobják a betegeket. Komoly betegség kell ahhoz, hogy bent tartsanak, és ne ambuláns kezelést kapj. Némi betegséggel legfeljebb kiírnak egy hétre, hogy feküdj otthon, és szedjél gyógyszert.
2008. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jézus. :D
2008. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát szerin.senkit sem csak ugy hobbibol nem vesznek fel a korházba.
2008. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Te már most beteg vagy, kisangyalom.

Azok alapján amit leírtál tényleg beutalnának a pszichiátriára.

2008. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!