Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet változtatni ezeken?

Lehet változtatni ezeken?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok kb 8 éve volt 1 balesetem és az egyik szememre majdnem megvakultam,aztán végül az orvosoknak sikerült rendbe hozni csak homályosan látok vele. Ez még nem is olyan "nagy probléma" de egy kicsit kancsal is lettem azzal a szememmel és nem is tudom annyira kinyitni mint a rendes szememet. Ezeket helyre lehet hozni valami műtétel?
2009. szept. 24. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom léteznek kancsalság elleni műtétek, mivel korábban volt szemoperációd, meg homályos a látásod nem tudom neked lehet-e. Kérdezzed meg azt az orvost aki korábban műtött vagy az egyik szemész kollégáját, biztos, hogy kell szemészeti vizsgálat ennek eldöntésére.
2009. szept. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!