Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ezeken a gondokon...

Valaki ezeken a gondokon tudna nekünk segitene vagy változtatni?

Figyelt kérdés

arisa gondja:

szeplös vagyok és nem birom eltávoltinai rosza hajam nagy a hasam mindenki utál nincsenek barátaim nagyon rondán nézek ki valaki segitsen hogy ezek megszünjenek

tina gondja:

a helyzet az hogy elegem van az éltemböl tiszta patanásos a fejem amint nem tudok eltüntettni alapozolval mert a legtöbb alapozo nem fed. felesleg is van rajtam elég a hasamon a combomon a segemen dagadt vagyok 1 szóval

nagyon utálom hogy nincsenek barátaim tudom hogy lebecsülöm magam és jelentéktelenek tartom magam de mivel csúnya vagyok ez igy lesz még szép nem leszek kérlek segitsetek hogy jobb életem legyen

az én gondom:

nah xal én igyh érzem a világ legrondább embereh vagyok

tisztah pattanásos a fejem a hajamat ugy utálom ahogy van

nem riom értelmesen megcsinálnih a hasamon van valami felesleg nem tudom hogy a rákbah került oda

xal ennyih jóh leneh ha vlakih tudnah segitenih mert lassan elfgom érnih hogy elüsön egy kocsih


2011. ápr. 25. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
jééééézus... miért kell minden szó végére h betű??? ez fájt
2011. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
OMG... ez... most ... komoly? Legalább megtanulhatnál normálisan fogalmazni.
2011. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

igen valóban az első lépés hogy megtanulod a magyar nyelvet.

a második lépés az hogy elfogadjátok önmagatokat. a harmadik pedig, hogy ami nem tetszik és lehet rajtuk változtatni azokon változtattok.

hogy hogyan került a hasadra háj? úgyhogy többet eszel mint amennyire szüksége van a szervezetnek. ennyi a titok. szépen lassan űzd ki az étrendedből a csokit, péksütit... egy kis mozgás sem ártana, ami nem is a fogyókúrában mint inkább az alakformálásban lesz nagy segítségetekre.

a pattanásokra rengeteg hatásos készítményt kapni manapság, persze a legtöbbet aranyárban kapni de vannak olcsóbb megoldások. pl. az Acnesol nevű tonik ami sztem marhajó. de nézzetek körül a drogériákban.

Hajproblémákon is könnyen lehet segíteni. hajtípusnak megfelelő sampon + balzsam, de persze előtte el kellene menni fodrászhoz aki olyan nyírja,ami jól is áll.

minden problémára van megoldás csak akarni kell

2011. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ja igen: szeplő.

Én is szeplős vagyok. A hátam, a karom mindenem. Az arcomon alapozóval és púderrel nagyon el faszán el lehet tüntetni a szeplőket. Amúgy gyerekkoramban engem is zavar, de mára már megszoktak, sőt szeretem őket! Aranyossá, bájossá, egyedivé teszi az arcot, szóval ha nagyon erősek a szeplők akkor megfelelő kozmetikumokkal lehet halványítani őket, de tartósan biztos, hogy nem tudod eltüntetni őket.


Amúgy elég rossz hozzáállás az,hogy kocsi elé veted magad. Ez a gyengeség jele. Inkább vedd fel a harcot az ellen amit nem szeretsz magadon de a rövidebb utat válaszd.

2011. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

előző vagyok.


de=ne az utolsó mondatban

2011. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
haljatokmeg
2011. ápr. 25. 16:47
 7/8 anonim válasza:
nagyon kedves vagy én is hasonló jókat kívánok neked.
2011. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkenyihfogyatékos
2011. ápr. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!