Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vajon az ötletem megvalósítható?

Vajon az ötletem megvalósítható?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy veszek egy sima Ray Ban apszemüveget.Kinyomom belőle a lencséket ées az a lényeg hogy egy egyszeru szemészetnel meg tudjak e nekem csináln hogy abba a keretbe tegyene nafényre sötétedő lencsét,mert már unom hogy szemüveges létemre el kell nézzem hogy másokn milyen vagány napszemcsiket hordanak.Szerintetek ez megoldhato?


Előre is köszi a valaszokat



2013. ápr. 15. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az Optirisben kérdezd meg, szemészeten hol csinálnak lencsét?
2013. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van dioptriás napszemüveg ami nem fényre sötétedik, hanem alapból sötét, de nem mindegyik keretbe tudnak tenni.

Az aviatornak nagy a lencséje, azt ha meg is tudják csinálni akkor is baromi drága lesz. Normál szemüvegnek fele akkora a lencséje és az átlátszó dioptriás lencse 1 pár 7.000ft

Kontaktlencséd lehet? Ha nincs egészségügyi akadálya akkor ajánlom a kontaktlencsét.

1 éve van lencsém és így már simán használhatok napszemüveget. Tetszik is és legalább nem is hunyorgok nyáron.

2013. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!