Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy (szerintem) elég jó...

Van egy (szerintem) elég jó ötletem egy flash-játékra, viszont nincs meg a számítástechnikai tudásom, hogy ezt az egészet megvalósítsam. Mit tudnék tenni, kivel kell "társulni", hogy esetleg ez a terv megvalósítható legyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 00:29
 1/6 anonim válasza:
Mondj pár részletet, hogy mi az ötleted, persze ne részletezd nehogy ellopják, csak az alapokat írd le, hogy mire gondolsz.
2011. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem egy tower-defense, ügyességi, mászkálósról lenne szó, tehát nem olyan ami nagy grafikát és modellezést igényel.

A grafikát max ilyen farmville-szintűre képzelem, elsősorban egy gondolkodós, taktikai játék lenne, és eléggé interaktív/multi-player.

2011. ápr. 13. 00:59
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát ami nagyobb tudást igényel az, h real-timenak kell lennie a felhasználók között mivel egymással, kölcsönösen jáccanának.
2011. ápr. 13. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Travian szerű? mert ezekből is annyi van mint égen a csillag. mellesleg elég komoly programozói és később adatbáziskezelői tudás szükséges hozzá, 1 emberrel egy élet lenne mire összeraknád. bonyolultságtól függően 3-4 emberrel már lehet vele kezdeni vmit.

esetleg ha ennyire érzed az erőt, próbálkozz középiskolákban/egyetemeken infós diákok körében toborozni. tudásuk meg tapasztalatuk az igaz messze nincs olyan jó mint a profiké, de nem is kerülnek annyiba. valamint te magad is tanuld meg a flash játékok készítését, nem vészes, ha megvannak az alapok akkor egy fél-1 év alatt egész jó szintre tudod hozni magad (ezt csinálom én is, tudom miről beszélek)

2011. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tower defense+flash-rol neked travian jut ezedbe?
2011. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7.20:

"A kérdező kommentje:

Nem egy tower-defense, ügyességi, mászkálósról lenne szó..... elsősorban egy gondolkodós, taktikai játék lenne, és eléggé interaktív/multi-player...... h real-timenak kell lennie a felhasználók között mivel egymással, kölcsönösen jáccanának."

szövegértés, ált. iskola 1. osztály.

2011. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!