Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi kell a kontaktlencse...

Mi kell a kontaktlencse vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Nem nekem kéne csak nekem lenne időm megveni. Kiadják nekem is név nélkül?
2012. jan. 15. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ki.

De inkább rendeld a neten, ha tudod milyen kell, elvileg jóval olcsóbb (lencsek.hu).

2012. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem árulják közértben! Optikában szemvizsgálat, és műszeres mérések alapján az optikus rendeli meg a gyártótól, ezen felül gyakorlati oktatás a lencse kezeléséről, kivételéről és berakásáról, csak ez után kapja meg a páciens a próbalencsét. Ha elkészül a végleges értesítenek, azért más is elmehet.
2012. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bebizonyosodott, hogy minden rendben van a lencsével, az akkor már meglévő adatok birtokában már lehet NET-ről is renedelni (még a dioptria sem egyezik a szemüvegével, ezenkívül átmérő és görbület adat is kell).
2012. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet netről is, jóval olcsóbban, még postaköltséggel, futárral együtt is simán megéri.

Én innen szoktam rendelni: www.lencsek.hu, a többi online bolt árával összehasonlítva általában, ha máshol nincs akció, itt a legolcsóbb.

2012. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

ajánlom mindenkinek.

Kontaktlencséhez kell tudnod a márkát, fajtát, dioptriát, görbületet. Ha cilinderes kell akkor azt is. Olyat sose vegyél amit még nem próbáltál.

2012. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!