Egészség - Gyakori kérdések
Megtörténhet? Nagyon aggódok a húgom miatt, nagy lúdtalpa van, ettől lebénulhat? Mennyi az esélye?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
4
Ha elmegyek nőgyógyászhoz és megkérem hogy csináljon hormonvizsgálatot kötelessége megcsinálni vagy mondhatja hogy nem csinál?
Nők egészsége
Nők egészsége
5
Ha testi fejletlenség miatt elmegyek gyereknődokihoz, előfordulhat, hogy le kell vetkőznöm meztelenre?
Nők egészsége
Nők egészsége
3
5
Tegyük fel elmegyek 10szer 5 percre szoláriumba, hetente. Lesz valamilyen káros hatása? Vagy csak sok használat után?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
4
Véletlenül megböktem a herezacskót és lett rajta egy apró seb ami vérzett is. Kezdjek félni vagy simán befor és semmi gond?
Férfiak egészsége
Férfiak egészsége
4
Ha feszült, nyugtalan leszek a lábaim remegni kezdenek. Ez miért van? (Egy 33 éves férfi)
Férfiak egészsége
Férfiak egészsége
1
Ha este az utcai lampakba nezek meg az autok lampajaba a lampa korul homalyosan latom a dolgokat, ez mar azt jelenti hogy baj van a szememmel?
Szemproblémák
Szemproblémák
1
Az orvosom "ajánlotta", vegyek a gyógyszertárban GREEN MIX 9 étkezési kiegészítőt, valaki meg tudja mondani, hogy okoz-e hasmenést?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
0
Létezik, hogy 14 évesen a bölcsességfogam nő? A fogász azt mondta régebben, hogy kint van már minden fogam, de jobb fent nő valami.
Fogak, szájápolás
Fogak, szájápolás
4
Egyre többször befordulok és itthon gubbasztok, napi 14-16órakat alszok és lehangolt vagyok. Ez depresszió?
Mentális egészség
Mentális egészség
7
Az Egészség kategóriáról:
Az egészség megőrzése az emberek egyik fő célja. A betegségek megelőzéséhez és a már kialakult állapotok kezeléséhez manapság már hatalmas mennyiségű információ áll rendelkezésünkre. Oldalunkon nem orvosoktól, hanem más magánemberektől kérdezhetsz tapasztalataikról a különböző egészségügyi problémák, tünetek, gyógyszerek, életmódváltás témáiban, vagy saját ismereteidet, véleményedet oszthatod meg másokkal. Az egészséget érintő tanácsok tekintetében ajánlott a háziorvossal való konzultáció.
A legnépszerűbb témák az Egészség kategóriában: betegség, cigaretta, COVID, depresszió, dohányzás, egészség, fájdalom, fertőzés, fog, fogorvos, gyógyszer, gyulladás, koronavírus, menstruáció, műtét, nőgyógyász, orvos, pénisz, szem, szorongás.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!