Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kispesten az SZTK-ban nőgyógyá...

Kispesten az SZTK-ban nőgyógyászt kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 01:20
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Dr. Turányinál egyszer voltam, de nagyon kedves volt és alapos, dr. Szeitz is elég szimpatikus, dr. Ita viszont nagyon nem kedves, és én szinte szégyelltem magam, hogy merem őt zavarni, kérdezni alig mertem... Igaz, hozzá terhesgondozásra járok, azt nem tudom, hogy a nőgyógyászaton mennyire alapos.
2009. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Ne haragudj, kicsit módosítanom kell a válaszomat, ma is voltam dr. Itánál, és az eddigiek után rá se ismertem: kedves volt, érdeklődött, meghallgatott. Lehet, hogy eddig csak azért tűnt olyan ellenszenvesnek és sietősnek, mert tényleg rengetegen vártak még rá a váróban.
2009. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!Dr. Ita Jenőnél én is jártam.

Legelőször velem is ellenszenves volt,de utána többször vissza kellet mennem és egész rendes volt.

2009. jan. 22. 17:07
 4/29 anonim válasza:
48%

Mondok 1történetet!!!

Ita Jenő a testvérem feleségének volt a nőgyógyásza 1 másik kórházban.

És mikor a testvérem felesége terhes volt Ita Jenő segített a szülésben.A szülés gyorsan lezajlott.És később megtudtuk hogy azért mert a kedves Ita Jenő olyan gyógyszert adott a szülésnél hogy ha 10 percen belül nem jön ki a gyerek meghal az anya-is meg a gyerek is.

Szerencsére ki jött!!

Fel lett jelentve onnan kirúgták.

És képzeljétek múltkor elkísértem a kispesti SZTK-ba a barátnőmet a nőgyógyászhoz megkérdeztem ki az orvosod

Válasz:Ita Jenő


UI:Én senkinek nem ajánlom az Ita Jenőt!!!

2009. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Szia!Ez nem semmi!

Van egy olyan gyanum,hogy az én babám is miatta ment el,nem uh-zott,csak kézi vizsgálatot csinált és mindíg azzal jött,hogy a méhem tök kicsi,tehát jól megnyomkodta.De a tesztek pozik voltak,mire eljutottam a Turányihoz,már késő volt.:-(( Ez volt októberben.

Holnap leszek 10 hetes babás,de a Szeitszhez járok,ő még nem nyúlt hozzám,csak uh-t néz.Szótlan doki,de normális,mindíg mondja,hogy rendbe van minden és kapok képet is.

2009. márc. 9. 17:16
 6/29 anonim válasza:
85%

Már elnézést, orvos itt valaki??? Pontosan tudjátok, hogy egy kézzel végzett vizsgálat közben mi történik? Hogy az orvos mit tapint, érez??????

Micsoda horror, egy vizsgálattól elmegy a baba... Jézus.... Gondolkozzatok már. Max. ha kötőtűvel vizsgált....

Csodálatos, hogy ilyen urban legend-féle sztorikat írtok ide név nélkül, ezzel lejáratva egy olyan orvost, akit egyébként ajánlani tudok bárkinek. Én nála szültem a babámat és a következőt is nála szeretném. Minden vizsgálatnál nagyon alapos volt, mindig nagyon megnyugtatott és mindig úgy jöttem el tőle, hogy madarat lehetett velem fogatni. A szülésnél pedig végig mellettem volt és nem azt mondom, hogy fogta a kezem, de nélküle sokkal nehezebb lett volna.

És igen, volt olyan, hogy morcos volt egyszer-egyszer, amikor vizsgálatra mentem hozzá, de ilyenkor mindig kiderült, hogy hajnalig szült nála valaki, ki ne lenne nyűgös, ha fáradt???

2009. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
93%

És az előző bejegyzésemet szeretném még kiegészíteni.

Kíváncsi lennék, hogy mit szólna a fenti két kommentező, ha név nélkül róluk írnának a munkájukkal kapcsolatban dilettánsok olyan lejárató véleményt, amit aztán olvashatna róluk ország-világ.... Nem tetszene, ugye?

Felháborítónak tartom, hogy az olyan kezdetű mondatok, hogy "szerintem", vagy "azt hiszem" után le mertek olyat írni, hogy egy orvos felelős egy baba elvesztéséért. Van róla papírod? Mert egy ilyenért a sokat majmolt Amerikában olyan pert lehetne a nyakadba akasztani rágalmazásért, hitelrontásért, hogy még az unokád is azt nyögné...

Tisztában vagyok vele, hogy ez egy fórum, ahol az emberek szabadon leírhatják a véleményüket, de azért csak kéne, hogy legyen egy határ. És még egyszer mondom, egyáltalán nem korrekt, hogy pletykaszintű és "azt hiszem" jellegű sztorikat írtok konkrét emberről. Az ilyen véleményeket négyszemközt elmondom, vagy ha nagyobb nyilvánosság előtt, akkor név nélkül, ez így korrekt egészen addig, amíg bizonyítani nem tudom, hogy igazam van. De elbújni egy fórum anonymitásába a leggyávább dolog a világon.

Amikor az ember szülni készül, olyan orvost választ, akiben megbízik. És ha ez a bizalom megvan, akkor hisz abban, amit az orvos csinál. Gondolom, a sógornőnél ez a bizalom hiányzott, másik orvost kellett volna akkor választani. Ma már lehet, miért nem tette?

És még mielőtt vád érne elfogultság miatt, hát nem baj, de nem rokonom Ita doki, "csak" az az orvos, akinek életem végéig hálás leszek, mert nála jobb kezekben nem lett volna a babám.

2009. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
53%
Én csak leírtam hogy mi történt a sógornőmnél és papír igen van róla nem véletlen lett kirúgva a másik kórházból!!!Én örülök neki hogy nálad nem volt semmi gond a szülésnél de ne legyél elvakult a feljelentés nem csak poénból volt és a kirúgás se!!!Megnéztem volna az arcodat ha nálad derül volna ki mindaz a szülés után ami a sógornőmnél.Ő is teljesen megbízott benne nem is volt gond a szülésig.Csak azért írtam le a storyt hogy gondolják át ki melyik orvoshoz megy.És ne gyere nekem Amerikával ha ez ott történt volna most nem lenne az orvosod,ott nem kirúgták volna és felvették volna egy másik kórházba hanem lecsukták volna!!!Ez a fórum címe: (Kispesten az SZTK-ban nőgyógyászt kit ajánlanátok?)én csak leírtam kit nem ajánlok!Ja igen és ha név nélkül rólam írnának dolgokat a munkámról hát ha ilyen hibát vétenék megérteném!!!
2009. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%

Dr. Ita Jenőt. Ismeretlenül kerültem hozzá, és feltehetően az életemet köszönhetem neki, mert egy nagyon komoly nőgyógyászati műtéten estem át. Laikus kérdéseimet komolyan vette, életet öntött belém, nem rázott le. De minden nőbetegére és a leendő édesanyák állapotára is odafigyelt.

Sajnálom, hogy bírálták, de szerintem a doktor úr az adott pillanatban azt tette, amit szükséges volt tennie.

Mindenkinek tiszta szívből ajánlom Ita Jenő doktor urat.

2009. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
2006-ban és 2008-ban is szülte egy-egy gyermeket Ita Janődoktor úrnál, és a harmadikat is nála szeretném világra hozni. Mindkét esetben maximálisan meg voltam elégedve, és azóta is mindenkinek ajánlom, hogy forduljon hozzá bizalommal. Annak idején nekem is ajánlották őt. Egyébként bárkivel társalgok a váróban, csak szuperlatívuszokban beszélnek róla. Barátságos, közvetlen, érdeklödő, magnyugtató, precíz, minden apró panaszra odafigyelő, a nap 24 órájában elérhető. Egyszóval olyan akire mindig számíthatsz, és akinél biztonságban érzed magad. Nem véletlen, hogy mindig rengetegen várnak rá
2009. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!