Egészség - Gyakori kérdések
Mit gondoltok a kapszulás gyomortükrözésről? Mennyibe került összesen? Mit csinálnak utána?
Egészségügyi ellátások
Egészségügyi ellátások
1
El akarom égetni a diplomáimat, érettségit, nyelvvizsgát, személyit, mindent, taj kártyát, mert elmebeteg vagyok. Mi van velem?
Mentális egészség
Mentális egészség
8
Új ágyat vettem , azóta be van állva a derekam , és mostmár a karjaim is fàjnak , néha zsibognak. Elmúlik ?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
5
A neogranormon repedezett, száraz bőr kezelésére, gyógyítására alkalmas? Illetve többféle neogranormon van vagy egyféle?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
3
Lejárt Normaflore ittam meg,
Csak utána vettem észre a dátumot rajta, Sajnos,
Lesz gondom tőle?
2022 lejárata.
Immunrendszer, fertőzések
Immunrendszer, fertőzések
3
80 éves idős néni vagyok kb 2 hónapja fájdogál a fejem ha fájdalom csilapitó veszek be az max 1 órára megszünteti mi lehet a baj ?
Általános közérzet
Általános közérzet
3
Magnéziumot szedek kb 2 hete,
lehet miatta , ingerlékenység, idegesség, nem tiszta gondolatok?
"Nem átgondolt cselekedetek"
Táplálkozás
Táplálkozás
5
Az Egészség kategóriáról:
Az egészség megőrzése az emberek egyik fő célja. A betegségek megelőzéséhez és a már kialakult állapotok kezeléséhez manapság már hatalmas mennyiségű információ áll rendelkezésünkre. Oldalunkon nem orvosoktól, hanem más magánemberektől kérdezhetsz tapasztalataikról a különböző egészségügyi problémák, tünetek, gyógyszerek, életmódváltás témáiban, vagy saját ismereteidet, véleményedet oszthatod meg másokkal. Az egészséget érintő tanácsok tekintetében ajánlott a háziorvossal való konzultáció.
A legnépszerűbb témák az Egészség kategóriában: betegség, cigaretta, COVID, depresszió, dohányzás, egészség, fájdalom, fertőzés, fog, fogorvos, gyógyszer, gyulladás, koronavírus, menstruáció, műtét, nőgyógyász, orvos, pénisz, szem, szorongás.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!