Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha anyajegyek eltávolításából...

Ha anyajegyek eltávolításából adódóan a testem olyan mint a szita (tele van hegekkel), akkor lehet azt kérni, hogy valahogy plasztikázzák, vagy halványítsák el őket?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia

elmeletileg kaptal ra kenocsot mutet utan, nem? azzal am szorgalmasan kell kenni.. tudom, mert a páromról eltavolitattak egy csomo anyajegyet, es minden este kentem meg atkotottem.


és már alig latszanak, pár év után elhalvanyul. eltunni nem fog soha, mint ahogy pl. a terhessegi csikok se tunnek el, hiaba minden csodaszer, csak nagyon "beleolvad a kornyezetbe" :)


viszont ha nem kaptal ra kenocsot, vagy nem kented, akkor lehet, hogy sajnos latvanyosabbak maradnak a heggek

2008. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!