Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kimaradt egy hónap a...

Ha kimaradt egy hónap a fogamzásgátló szedéséből (mindegy most, hogy miért) folytathatom a szedését, vagy előtte beszéljek egy nőgyógyásszal?

Figyelt kérdés
Annyira sz@r lett az emésztésem azóta,hogy inkább mégsem akarom abbahagyni. Pedig egészségesen táplálkozom és sportolok,szóval más okát nem látom:( Az elmúlt 6 évben semmi baj nem volt e téren.

2019. júl. 2. 10:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az a baj rengetegen okoskodnak itt meg azt mondják magukról, hogy egészségügyisek, sokan meg elhiszik amit írnak. Nem egyszerűbb lenne személyesen, saját orvostól megkérdezni a dolgokat?

Most ha valaki azt írja mindenféle alátámasztás nélkül, hogy 3 évig szabad csak szedni azt is elhiszik itt sokan. Káros is lehet ez a sok okoskodó ember,hiszen így látatlanban hogyan tudnak segíteni bárkin is? Nekem ez megdöbbentő. Tanácsot persze lehet adni, saját tapasztalatot is lehet írni, de az hogy oldalakon keresztül valaki állítja, hogy már pedig neki van igaza orvosi dolgokban.. kicsit durva.

Én is kiadhatom magam itt bármilyen tanulónak aztán félrevezethetek másokat nem?

Kérdező! Menj orvoshoz és ott érdeklődj! Hidd el az a legbiztosabb! Hiába leszek lepontozva. Mert orvoshoz járni senkinek nincs ideje ...

2019. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Liz* ***** válasza:

Sokakkal ellentétben én nem hazuttolom meg magam. Nem értem miért kavart ez ekkora port, nekem azt tanították, hogy 6 év, amit nem fogok a tanárnak megkérdőjelezni (mert kib*sznak a vizsgáról...)

Volt egy ilyen kérdés, hát Isten bocsásd meg válaszoltam. Én is szedtem 4 évig, és életem legjobb döntése volt, hogy abbahagytam. Én azért mondom ha az én válaszommal van probléma, akkor nekem írjatok, mert ez már nem a kérdésről szól.

2019. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%
Szedjetek csak jó sokat a hormonokból! Mérgezzétek az ivóvizet vele, meg magatokat is. Csak ne csodálkozzatok, hogy vajon miért van fertőzésem, össze vissza pecsételő vérzés meg vetélés/meddőség.
2019. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Jaj nem akartam indulatokat szítani :( :D Köszönöm a válaszaitokat!:)
2019. júl. 3. 17:24
 25/25 anonim válasza:
64%
Ööö.. Amíg két lábon járó inkubátornak néznek, s nem bírják felfogni, hogy akkor se kéne gyerek, ha fizetnének érte.. Kénytelen vagyok szedni. 10 éve. Mai fogik kis hormontartalmúak, s létezik laborvizsgálat, leiden mut0ció vizsgálat stb. Jelzem, soha semmi bajom nem volt.
2019. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!