Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kimaradt egy hónap a...

Ha kimaradt egy hónap a fogamzásgátló szedéséből (mindegy most, hogy miért) folytathatom a szedését, vagy előtte beszéljek egy nőgyógyásszal?

Figyelt kérdés
Annyira sz@r lett az emésztésem azóta,hogy inkább mégsem akarom abbahagyni. Pedig egészségesen táplálkozom és sportolok,szóval más okát nem látom:( Az elmúlt 6 évben semmi baj nem volt e téren.

2019. júl. 2. 10:23
1 2 3
 11/25 Liz* ***** válasza:

Mégis mindig válaszolsz.😂 Direkt nem írok neveket, nem az orvosira járok, de a tanárom az orvosin is tanít, úgy ahogy a könyvet is orvos írta, de persze azt kell elhinni amit mások írkálnak tudatlanul. Azért válaszolok, mert tanultam róla és nem csak az internetről szedem a hülyeségeket. De az ember úgy teszi tönkre a testét, ahogy akarja, utólag lehet sírni.

Persze, hogy nem mondják, úgy ahogy a mellékhatásokat sem, különben nem venné senki.

2019. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Oké, adok egy esélyt: lefényképeznéd a könyvben azt az oldalt, amin leírja, hogy éppen pont 6 évig szedhető a gyógyszer?:D
2019. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"de persze azt kell elhinni amit mások írkálnak tudatlanul"


Aha. Vagy te, aki magát védőnő hallgatónak állítja egy anonim oldalon. És vagyok én, én meg nőgyógyász szakorvosjelöltnek állítom magam, mert hogy az vagyok. Szintén egy anonim oldalon.


Akkor most ki az erősebb kutya?:D Ha találsz bármiféle hiteles (pl. tudományos közlemény) leírást arról, hogy a fogamzásgátló tabletta éppen pont 6 évig szedhető egyhuzamban, akkor majd esetleg elgondolkodom, hogy igazából én tanultam rosszul és minden egyes nőgyógyászati konferencián baromságot mondanak.

Addig meg szerintem nekem van igazam.D

2019. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Liz* ***** válasza:
Te győzz meg engem, fényképezd le azt hol olvasod azt az ordatlan nagyon hülyeséget, hogy menopausáig lehet.😂
2019. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Próbáltam MINDENHOL keresni, hogy hol írnak 6 évet. Sehol. Sőt, sehol nem írnak korlátozást sem, hogy meddig lehet szedni. És még mindig te vagy az, aki a hülyeséget elkezdte, bizonyítsd.


[link]

Tessék, olvasd el. Egyetlen egy szóval nem írja sehol, hogy x év után abba kell hagyni. SEHOL. És külön leírja, hogy praemenopausában is szedhető. (231. oldal)

2019. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Liz* ***** válasza:
Mondtam már privátba írj, de bezzeg az én üzenetemre nem válaszolsz... lényeg, hogy a kérdezőt sikerült meggyőznöm arról, hogy ne szedje tovább.
2019. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,ha csak az emésztésed miatt kezdenéd újra,akkor szerintem várj egy kicsit.Valószínű,hogy rendeződni fog a dolog.De,ha akarod nyugodtan folytasd egy hónap miatt nem kell orvoshoz menni.


Kedves Liz,kifelytenéd bővebben a dolgot?Ok,max 6 év és utána?Nekem ez picit fura.

2019. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Liz* ***** válasza:

Miért fejtsek ki bármit is, ha az a te tudásodhoz nem ér fel.... nem lehurrogni kell a másikat, mondtam már, ha velem van valami problémád velem beszéld meg.

A kérdező legalább írt nekem üzenetet.

2019. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Erről a 6 évről nem hallottam, de a szüleim orvosok, ők sem ajánlják túlzottan a tablettákat. Csak hát, jobb, mint egy becsúszott gyerek, de azért van más védekezési módszer is, a mellékhatásokat sajna nem lehet előre kiszámítani.
2019. júl. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17-es vagyok.Egy másik 83%-os,ami azért látszik az írásomból és szerintem teljesen normálisan kérdeztem.
2019. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!