Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig lehet fürödni...

Mennyi ideig lehet fürödni tamponnal? /többi lent/

Figyelt kérdés
Hétvégén Horvátországba utazunk. A mensim késik egy napja, szóval kint már tuti meglesz. Tamponnal mennyi ideig fürödhetek? Volt aki azt mondta fél óra. És ugye a sós vízben nem kell tartanom semmiylen fertőzés veszélytől? Elvégre alapból fertőtlenítő hatású.
2010. júl. 8. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen tampont használsz.Mert minivel lehet,hogy 5percet bírsz ki,normállal lehet,hogy fél órát,superrel pedig akár többet is.De ez függ a vérzés erősségétől.Esetleg vigyél több méretet.A vége felé már lehet,hogy nem kell olyan nagy.

És ne feledd:inkább legyen több,mint kevesebb a tampon.A strandra vigyél törlőkendőt,hogyha szükség lenne rá legyen.Ha kijössz a vízből egyből menj tampont cserélni.

A fertőzésről sajnos nem tudok mit írni.

15/L

2010. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
természetesen vettem supert, normált és minit is:) csak barátnőm azt mondta akármiylen a tampon félóránként cserélni kell. mikro kérdeztem ezt honnan veszi azt mondta ezt mindenki tudja ez így van :D
2010. júl. 8. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még csak mini tampont használtam,de anyum supert is.Szóval van itthon mindenféle méret.

Azért ha egymás mellé teszel egy super és a mini tampont látszik,hogy mekkora a különbség köztük.Kétlem,hogy mindkettő fél óráig bírná...

De ha megjön indulás előtt esetleg tesztelheted otthon a kádban:)

2010. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!