Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal tóban fürödni?

Tamponnal tóban fürödni?

Figyelt kérdés
Nyaralásunk sajnos pont akkora esik, mikor valószínűleg menstruálni fogok. Nem szeretnék csak a parton ücsörögni, szeretném élvezni a vizet. Tamponnal nagyon nem ajánlott tóban fürdőzni, vagy nem lesz semmi bajom?
2010. júl. 22. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Balcsiban voltam vele. Paráztam is rendesen, de nem lett semmi bajom. Ha nem szennyezett, akkor szerintem egy próbát megér. Meg ha nem vagy hajlamos összeszedni ilyen nyavalyákat, akkor nem kell aggódni. Amit még javaslok: a DMben találsz úszótampont, próbáld ki. És cserélgesd gyakran!

Remélem tudtam segíteni:)Jó strandolást!!

2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen cseréled akkor nem tehát ha kijösz a vizből napozás elöt érdemes cserélni amúgy tutira biztonságos
2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Közvetlenül úszás előtt és utána cserélni kell. Mini tamponnal max. 30-40 perc, normállal max. 1 óra. Rögtön ki kell venni, szappannal megmosni ott, és újat rakni be.
2010. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Csak szólok,hogy a minap a Balatonba mellettem úszott el egy megszivott tamponbetét,kicsit se volt gusztustalan:S:S:S:S:S:S

Sajnállak titeket csajok biztos nagyon rossz lehet.19/F

2010. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy tó vagy tenger még mindig jobb, mint egy medence....
2010. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az a tamponbetét? xDDD
2010. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre a tamponbetétre én is kiváncsi lennék :D

(nem szekálásból) de akkor most tampon vagy betét? : )

2010. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!