Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fürödni O. B. mini...

Lehet fürödni O. B. mini tamponnal? Sürgős mert max hétvégéig tudok géphez jönni.

Figyelt kérdés
14 leszek és nemsokára megyek édesapámmal nyaralni. Pár nappal előtte jön meg elvileg és tengerpartra megyünk, és szeretném tudni hogy mehetek-e tengerbe,medencébe esetleg tóba (magyarul bárhova...)
2010. jún. 30. 19:44
 1/4 anonim válasza:
Mehetsz, egyébként azt hiszem a tampon használati utasításán is van erről valami írva. Ha nem lenne, én azt olvastam erről, hogy nyugodtan lehet menni úszni tamponnal /én is voltam már strandon többször/, ajánlják esetleg hogy eggyel nagyobb méretűt használj mint egyébként kellene, de én ezt nem tartottam be, minit használtam és jó volt így is. Azt ajánlják még, hogy gyakrabban cseréld mint általában. Egyébként nem kell olyasmitől félned, hogy "elszíneződne" a víz vagy ilyesmi :)
2010. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan élvezd a nyaralást és a vizet! Legyen nálad elég tampon, mert a hőség és a pancsolás is növelheti a vérzés mennyiségét.
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tengerben nem igazán kaphatsz fertőzést a sós víz miatt. Én tóba, medencébe nem szoktam menzesz alatt menni tamponnal sem.
2010. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még valami :


Mondjuk 4 óra helyett 2 óránként cseréljem ??? vagy esetleg azonnal miután kijöttem a vízből???

2010. júl. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!