Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Óceánban tamponnal lehet fürödni?

Óceánban tamponnal lehet fürödni?

Figyelt kérdés

Februárban el fogunk utazni, és lehet, hogy pont akkor lesz meg. Szeretnék vízbe menni, és tudom, hogy tamponnal úszhatok, de az nem baj, ha a víz sós? Legyek inkább kevesebbet a vízben, és cseréljek gyakrabban? Sajnos elég erős szokott lenni a menstruációm.

Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 3. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Fürödhetsz nyugodtan. Ha kijössz akkor cserélj tampont.
2009. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont úgy lehet az óceánban fürödni, mint a tengerben, medencében, bárhol. Azaz nyugodtan! Ha nagyon erős a vérzésed, természetesen cserélj gyakran, de a sós víz nem befolyásolja a tamponhasználatot! Jó utat!
2009. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem. csak tóban szabad.
2009. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz a cápákkal 1 csepp vér szagát is megérzik. Viccet félretéve, ha szedsz fog.gátlót azzal eltolhatod. De ha nem szedsz ezért ne kezd el. Hallottam valakitől, nem tudom, hogy van-e alapja,mielőtt megjön citromot kell enni, az eltolhatja. Lehet, hogy baromság, de 1 próbát megér.
2009. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!