Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondjam a nőgyógyásznak?

Elmondjam a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam dokinál fertőzés miatt, szűz voltam, vett mintát pálcával, annak az eredménye viszont nem mutat semmit, ezért további vizsgálatok is kellenek. Tudom nem kellett volna, de azóta lefeküdtem a barátommal. Hamarosan megyek vissza, érdemes neki mondani hogy már nem vagyok szűz? Befolyásol ez még valamit? (Igen felelőtlen volt tisztában vagyok vele, hogy el is kaphatott volna bármit)
2018. jan. 6. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj az orvosnak.Azt írod,hogy a vizsgálat nem mutatott ki semmit,szóval lehet,hogy nem is fertőzésed van,de,ha óvszert használtatok,akkor nem valószínű,hogy átadtatok valamit egymásnak.A másik,hogy az orvos is mondhatta volna,hogy ilyen esetbe együtt lehetsz-e a pároddal.
2018. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!