Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Ilyen esetben mit mondjak...

SOS! Ilyen esetben mit mondjak a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Most fogok menni először nődokihoz.Viszont már voltam fiúval előtte anyum erről nem tudd de szeretném,hogy bent legyen de félek attól,hogy az orvos elmondja neki,hogy már nem vagyok szűz.Ilyen esetben mit csináljak,hogyha előtte kérdezi meg de viszont én nem akarom elmondani előtte de sokat jelent nekem,hogyha bent van mert akkor kevésbé félek.Ha pedig elkel mondanom mégis és azt kérdezi az orvos,hogy élek -e aktív nemi életet olyan estben mit mondjak,hogy voltam már fiúval de azóta amióta nem vagyunk együtt nem élek nemi életet?Ez minek számít ez nem tartozik bele az aktív nemi életbe vagy igen?
2017. szept. 18. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Me legyen ott anyukad, es ennyi. Majd kint megvar.
2017. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy anyukád bent legyen, akkor el kell neki mondanod, hogy nem vagy már szűz.
2017. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy az orvos elmondja neki? Ez lesz hozzád az első kérdése, te fogod elmondani az orvosnak. Nem igazán értem mondjuk, minek kell anyukádnak bent lennie, miközben a puncidban turkálnak. Legközelebb akkor is behívod, mikor a pasiddal dugsz? Félreértés ne essék, én is anyukámmal mentem először, de természetesen kint maradt a váróban (és amúgy még azt is tudta, hogy nem vagyok szűz...)
2017. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy vegyél erőt magadon es menj be egyedül, ezáltal nem kell elmondanod anyukadnak, vagy mondd el neki elobb, hogy raadasul ne az orvos elott hozd ot kellemetlen helyzetbe.

Tekintettek arra, hogy ez az elso alkalmad ott, en az utobbit tennem, mert en is felnek:/

2017. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

erdekeees

ahhoz eleg felnottnek erzed magad, hogy nemi eletet elj, de ahhoz nem, hogy egyedul bemenj az orvoshoz? hm...



Az elso dolga a ngyogyasznak altalaban az szokott lenni, hogy megkerdezi: mikor menstrualtal utoljara, szuz vagy-e meg, van-e valami panasz... nem pont ebben a sorrendben

2017. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha egyedül megyek be és anyum kint vár a váróba akkor ő azt nem fogja tudni,hogy mit mondtam az orvosnak a szűzeségemről csak ha elmondom neki?
2017. szept. 18. 22:57
 7/13 A kérdező kommentje:
5-dik már nem élek rég nemi életet illetve elég felnőtt leszek ahhoz,hogy egyedül bemenjek nyugodj meg.(:
2017. szept. 18. 22:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád semmit nem fog tudni arról amit az orvossal beszéltél, hacsak te el nem mondod neki.
2017. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

amikor én először mentem, velem is jött anyu. de az orvos ezt a kérdést, hogy voltam-e már fiúval, teljesen diszkréten, félrevonva tette fel.


aktív nemi élet, ha rendszeres.

2017. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres úgy értettem,hogy jártam egy fiúval akivel elveszítettem és azóta senkivel se voltam így is aktívnak nevezhető?
2017. szept. 19. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!