Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Ilyen esetben mit mondjak...

SOS! Ilyen esetben mit mondjak a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Most fogok menni először nődokihoz.Viszont már voltam fiúval előtte anyum erről nem tudd de szeretném,hogy bent legyen de félek attól,hogy az orvos elmondja neki,hogy már nem vagyok szűz.Ilyen esetben mit csináljak,hogyha előtte kérdezi meg de viszont én nem akarom elmondani előtte de sokat jelent nekem,hogyha bent van mert akkor kevésbé félek.Ha pedig elkel mondanom mégis és azt kérdezi az orvos,hogy élek -e aktív nemi életet olyan estben mit mondjak,hogy voltam már fiúval de azóta amióta nem vagyunk együtt nem élek nemi életet?Ez minek számít ez nem tartozik bele az aktív nemi életbe vagy igen?
2017. szept. 18. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aktív akkor ha mondjuk 2-3 naponta rendszeresen szexelsz.


Az, hogy egyszer elvették a züzességed és azóta kb. semmi, az nem aktív :)

2017. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne menjen be veled anyukád,ez nagyon intim vizsgálat,nem kell oda nézőközönség ès ha sztk-ba mentek akkor ott sok helyen nincs elkülönített vizsgáló,tehát aki bemegy veled az kb a vizsgálat egészét latja.

Ki akarna ilyen szituációba,széttett lábakkal anyja előtt lenni,aki kb végig néznè hogy az orvos ujjal is felnyúl,meg a kacsàt is beteszi.

Elég morbid lenne.


Remélem nem 15-16 éves vagy,mert akkor büszke lehetsz magadra

2017. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem 15-16 éves vagy,mert akkor büszke lehetsz magadra.Miért?Amugy már elmúltam annyi.
2017. szept. 23. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!