Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit adjak ebben az esetben...

Mennyit adjak ebben az esetben a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Először megyek ehhez a dokihoz! Hétfőre írt be magánrendelésre, de közbe jött egy szülés. Felhívott és mondta,hogy jövőhét hétfőre beírna. Mondtam,hogy nem szívesen várnék addig, mert most is két hét volt, amire időpontot kaptam, és kicsit ideges vagyok! Erre felajánlotta,hogy ma ő az ügyeletes a kórházban, menjek munka után, csinál egy hüvelyi ultrahangot! Mi van, ha megkérdezem,hogy mennyivel tartozom, de mivel a kórházban csinálja "munkaidőben" esetleg azt mondja,hogy semmivel! Akkor mennyit illik mégis adni? Mert mindenképpen szeretnék, de mivel most megyek először hozzá, nem ismerem az árait! A kolléganőm szerint, ha nem mondd árat, akkor elég 3 ezer! Az tényleg elég?

köszi


2011. febr. 2. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég a 3 eFt. Elvégre nem magánrendelésre mentél.
2011. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem igen, én is 3000-t adnék neki ebben az esetben.

2011. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor 3 ezret adok, ha nem mondd árat!

2011. febr. 2. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem adnék többet. :)
2011. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőven elég a 3.000 Ft.
2011. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!