Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondjam a nőgyógyásznak?

Elmondjam a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam dokinál fertőzés miatt, szűz voltam, vett mintát pálcával, annak az eredménye viszont nem mutat semmit, ezért további vizsgálatok is kellenek. Tudom nem kellett volna, de azóta lefeküdtem a barátommal. Hamarosan megyek vissza, érdemes neki mondani hogy már nem vagyok szűz? Befolyásol ez még valamit? (Igen felelőtlen volt tisztában vagyok vele, hogy el is kaphatott volna bármit)
2018. jan. 6. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Így mostmár kacsával is tud vizsgálni
2018. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam meg neki? Nem fog lecseszni a felelőtlenség miatt?
2018. jan. 6. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
így: "Doktor úr, már nem vagyok szűz."
2018. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
És ha lecsesz akkor mi van? Nem az ő dolga. Azért jogosan teszi mert tudtál a betegségről és így a párod is veszélybe hoztad.nem játék és önző dolog fertőzés alatt szexelni a másikkal! De azzal hogy ő lecsesz ne érdekeljen inkább legyél máskor megfontoltabb!!! És a pároddal szemben ne legyél önző mert mostmár nem csak téged de őt is ugyanúgy ki kell kezelni mert folyamatosan vissza fog fertőzni téged ha nincs kikezelve , hiába nem lesznek tünetek rajta. A szervezetébe került !
2018. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Te is elkaphattal barmit a baratodtol.
2018. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mindenképpen megemlítem neki, akkor így kacsával is meg fog vizsgálni?
2018. jan. 6. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog! Parodat is vidd orvoshoz!
2018. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Párod is menjen dokihoz. Vagy ha most a doki felír neked valamilyen krémet, mondd, hogy a párodnak is írjon fel valamit. A pasiknak többnyire nincs tünetük, csak hordozzák a fertőzéseket. Ezért fontos, hogy ő is mindenképpen kezelve legyen, különben visszaadja neked, rajtad pedig mindenféle tünet kijön majd.

A kérdésre válaszolva: igen, mondd a dokinak, hogy már nem vagy szűz.

2018. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Ovszert hasznaltunk, biztos elkapta?
2018. jan. 6. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod. De attól is el lehet kapni, ha téged megujjaz, miközben fertőzésed van, aztán meg a péniszéhez nyúl.
2018. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!