Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó mellben, valakinek hasonló?

Csomó mellben, valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Augusztus 5-re van időpontom dokihoz, addig is ha esetleg valakinek volt hasonló:

a jobb mellemben jelent meg egy csomó, ami önmagában nem fáj, a mellem felső részén van egyébként. Viszont néha mintha alatta mélyebbről éreznék valami nyomást. Időnként pedig ugyanennél a mellemnél a csomó alatt a bimbó mögött hirtelen elkezd szúrni és mintha izomgörcsbe rándulna a felső rész is, tiszta kemény lesz a csomó és körülötte.

ciklussal nem függ össze, viszont napszakonként mintha változna mennyire keményedik a csomó. Reggel még puha.


Mi lehet ez?


2016. júl. 24. 19:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mennyi idősen?
2016. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Lehet elküldenek vele uh-ra
2016. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok.
2016. júl. 24. 19:11
 4/28 A kérdező kommentje:
A bimbóm amikor néha szúr, az olyan tejbelövellős érzés.
2016. júl. 24. 19:12
 5/28 anonim ***** válasza:

Nem tudok mit mondani - majd a doki

Nőgyógyászhoz mész? vagy egyből uh-ra?

2016. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Lehet jóindulatú, de mindenképp érdemes mammográfiára

menni vele

2016. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy mi az, ha tudsz hamarabbi idöpontot kérni, akkor kérj. Lehet, hogy semmi baj nincs, mindenkinek mások a tünetei, így nem lehet tudni vizsgálatok nélkül, hogy mi a helyzet.
2016. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Talán ciszta vagy fibroadenóma lehet...mindenképp meg kell nézetni UH-on és Mammográfián is! Ha rák lenne, az nem fájna, a mérete nem változna, kemény tapintatú (olyan, mintha egy kis kavicsdarab lenne benn) és nem lenne elmozdítható a helyéről. Tehát ne gondolj mindjárt a legrosszabbra, de mindenképp ki kell vizsgáltatni!!! (7 éve gyógyult mellrákos vagyok)
2016. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, javítom magam: "a mérete nem változna" - ez így lenne helyes: " nem változna egy napon belül" ..... Viszont szép lassan növekedést mutat :-( A Tiéd milyen? Kemény vagy puha? Elmozdítható a helyéről? Sima tapintatú, vagy rücskös? Kb. mekkora a mérete? Mióta van ott?
2016. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint: 7 éve gyógyultam a rákból, de a mai napig teli van a mellem kisebb cisztákkal. Ezek puhábbak, mint a rákos csomó, viszont fájnak és a méretük változik...van amikor full bedurrannak, akkor nagyok és fájnak, majd visszahúzódnak maguktól és akkor szinte nem is érzem hogy ott vannak.
2016. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!