Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betét elejétől kb 2 centire...

A betét elejétől kb 2 centire már látszik, ha valaki menstruál, vagy csak a betét közepén van folt?

Figyelt kérdés
hol/hogyen/mennyire kellene látni...?
2008. szept. 26. 21:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont a kérdésedve válaszolva, de azt javaslom: lépj le, amig nem késő!! Ez a csaj szívat téged, ne enged, hogy játszmázzon veled!
2008. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát szerintem ezt tisztáznod kellene vele, hogy tényleg megjött-e neki, vagy tényleg pozitív-e a teszt. Ha jól értem, a barátja vagy, tehát ez rád is tartozik. Ha meg titkolózik, és kamuzik, akkor nem vesz komolyan.
2008. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
szerintem is eléggé rám tartozna ez az egész, ő azt sem akarja elmondani, hogy mit csinált azzal a 6 fiuval, akivel eddig lefeküdt. (elvileg) Hétfőn kapok új teszteket, kedden már tudunk tesztelni.
2008. szept. 28. 16:40
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elolvasva az előzményt,átver a volt barátnőd!Tuti,hogy terhes,most az időt húzza,hogy ne lehessen elvetetni.Rád akarja sózni magát a gyerekkel együtt....

Katasztrófa:(

2008. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászóló: remélem nincs igazad, bár nemtom igazából, hogy mivan.


Csináltunk egy újabb tesztet, egy 18 éves lányt kértem meg, hogy csinálja meg a bnőmnek, negatív lett!! Azt nem tudom, hogy számít e, hogy ezt a tesztet a menstruáció befelyezése után 1 nappal csináltuk, az előző tesztet meg a menszesz elött 1 nappal. A peteérést jelszi a teszt? Hogy van ez?

2008. szept. 30. 17:05
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi teszt a hcg hormont jelzi, nem a peteérést. Örülök, hogy negatív lett a teszt, szerencsére négse terhes a barátnőd. Most pedig futás! Ne törődj tovább ezzel a lánnyal. Tényleg jobbat érdemelsz.

(Bocs, hogy kívülállóként okoskodom. Minden jót!)

2008. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
100%
Egyszer pozitív,egyszer negatív a teszt...hmmm.Én a lány helyében azért elmennék egy nőgyógyászhoz!
2008. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

29 hetes vagyok..már többször írtam.

Ha a mensi előtt pozitív volt akkor az terhesség..a mensi alatt esetleg lehetett egy spontán korai vetélés, de a hcg, az még utána hetekig fennmarad a szervezetben..ennyi idő alatt nem ürül ki, hogy a teszt nega legyen. Biztos rápisilt arra a tesztre?? ja és reggel lett csinálva első pisiből??

Ha a vizelet túl híg pl délután akkor téves nega eredményt adhat..

A másik amit a barátnődnek javaslok egy orvosi látogatás, mert ha vetélt is, de nem ürült ki minden akkor megmérgeződhet, ugyanis a méhében maradhattak rothadó bomló szövetek, ezt ilyenkor ki szokták tisztítani, ami nem fáj.., de fontos, ha nem akar hullamérgezést kapni, mert ennek ez a neve..

Azonkívül a szüleit sem értem, mert egyilyenbe nem segítenek???-simán bele lehet halni,ez olyan mint egy befejezetlen szülés..


A részedről pedig azt javaslom húzz el jó távol ettől a csajtól..., mert ha most ilyenekkel szivat mi lesz később. Ha te mindent nyelsz neki 25 évesen más gyerekeit fogod vele nevelni és dolgozhatsz döglésig, hogy ő jól érezze magát más ágyában..

Majd csak felnő, de ez neked jó lenne ha töled távol történne.


Értem én ha szereted, vagy valami,csak én már túl vagyok egy váláson.. a volt férjem játékgépezett, kocsmázott , tojt a fejemre, én meg dolgoztam, fizettem a lakáshitelt, betegen, aztán többször szóltam, hogy modosujon kicsit, mert esküvő előtt ez nem volt így, persze dolgozott, de munka után csak épp haza nem jött..ezért egy év múlva elküldtem,,sajnáltam, de most van egy párkapcsolata, amiben boldog és képzeld ott nem csinált ilyet ..én pedig összetalálkoztam egy régi nagy szerelmemmel akit sosemtudtam teljesen feledni..és most együtt várjuk a babánkat..neked is hasonló jókat kívánok...!

2008. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
szia! reggeli vizeletből lett csinálva, biztos, hogy belelógatta, és nem csalt, le lett ellenőrizve. Erről a hullamérgezésről már hallottam, bele lehet halni vagy nagyon sújos belső szervi betegségeket lehet elkapni tőle. Pár nap mulva újra tesztelünk, akkor majd kiderül, hogy mi is van. A szülei teljesen leszarják a dolgot, nem törődnek vele, nem túl jó a lánynak a kapcsolata a szüleivel, pedig rendes szülei vannak (viszonylag...)
2008. okt. 1. 17:19
 50/52 anonim válasza:
100%
Szerintem felesleges tesztelgetni,irány az orvos!
2008. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!