Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betét elejétől kb 2 centire...

A betét elejétől kb 2 centire már látszik, ha valaki menstruál, vagy csak a betét közepén van folt?

Figyelt kérdés
hol/hogyen/mennyire kellene látni...?
2008. szept. 26. 21:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez attól függ,hogy mikor tette be a betétet,vagy hogy mennyire van meg. Ha valaki betesz egy tiszta betétet,az normál esetben középen kezd el "foltosodni",aztán ahogy gyűlik bele a vér,annál kijjebb is látszódik,ahogy terjed a folt.--remélem jól értelmeztem a kérdést :/
2008. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%

Általában nem a betét foltjairól látszik, hogy valaki menstruál-e vagy nem..ez a kérdés úgy hangzik, mintha fogalmad nem lenne a menstruációról...

azzal, hogy betéteket teszel az alsóneműdbe , nem fog előbb megjönni..

Ha megjön és betétet használsz ..az iskolapadban, munkahelyen ülve középen fog foltosodni, ha otthon hasalsz akkor elől lesz véres, ha hanyatt fekszel, akkor hátul, de ha valakinek megjön azt nem kell keresni a betéten, elég jól fog látszani.

2008. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

igen, jól értelmezted =) a nemsije 2.napján volt, reggel 4kor tette be, du. 2kor néztem hogy megvan e neki vagy nem de többet nem láttam mert sietni kellett

tök száraz volt az 1-2 centire az elejétől, azt nem tudom, hogy beljebb milyen volt. szerinted megjött neki vagy nem?

2008. szept. 26. 21:33
 4/52 anonim ***** válasza:
71%
Kinek?Nem igazán értem a dolgot
2008. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
igen, annyira nem vagyok ott a témában, mivel fiu vagyok, csak a barátnőm csinált 1 nagy hülyeséget a nyáron, ugyhogy amiatt KELL leellenöriznem, hogy megjött e neki. Ő azt mondta már tegnap, hogy megjött, de délelött még azt mondta hogy nem jött meg de délután meg hogy már reggel megjött neki. A volt biosztanárának azt írta, hogy közel 2 hónapja nem jött meg a nyári hülyesége miatt. Ezért nem tudom, hogy kamu e vagy sem.
2008. szept. 26. 21:37
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Miért nem kérdezed meg tőle? Vagy ő titkolja? Így tényleg nem lehet megmondani,hogy megjött-e neki,vagy sem. Most hirtelen az ugrott be,hogy Te pasi vagy,és arra vagy kíváncsi,hogy a barátnődnek megvan -e ?! A mensije 2. napja szinte mindenkinek nagyon erős kell hogy legyen,de ha reggel 4 kor betette,és Te 2-kor megnézted, akkor lehet,hogy az már nem is ugyanaz a betét volt,mert addig bőven kicserélhette(mert kell is).
2008. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
84%
Eltaláltam,csak a kommented hamarabb beért,mint a válaszom. :) Nem nagyobb a cicije,mint máskor? Vagy nem veszel észre rajta valami furcsát,rosszullétet,stb...?
2008. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, hogy kicserélte-e, de nem igazán szokott tartalék betétet hordani, tudom, hogy mik vannak a táskájában. Normál esetben nincs is nála semmilyen betét/táskát sem hord. (egész nap a közelemben van, nagyjából tudom, hogy mikor mit csinál...)
2008. szept. 26. 21:40
 9/52 A kérdező kommentje:
nincs rosszul de csináltunk egy terh tesztet ami állítólag pozitív lett bár nem láttam mert kidobta, és azt is csak fél nappal később mondta hogy pozitív
2008. szept. 26. 21:41
 10/52 A kérdező kommentje:
terhességkor legelőször a mellének kellene növekednie? nem vettem észre rajtam hogy nőtt volna... inkább azt vettem észre, hogy 7 kilót felszedett az elmult 1 hónapban, de a hasa nőtt nem a melle
2008. szept. 26. 21:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!