Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betét elejétől kb 2 centire...

A betét elejétől kb 2 centire már látszik, ha valaki menstruál, vagy csak a betét közepén van folt?

Figyelt kérdés
hol/hogyen/mennyire kellene látni...?
2008. szept. 26. 21:06
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
84%
De mondta,hogy pozitív lett a teszt,akkor könyörgöm miért mondaná ,hogy menstruál?Nem látom át a sztorit
2008. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
még a barátja vagyok, próbálok neki segíteni
2008. szept. 26. 21:55
 23/52 anonim ***** válasza:
84%
Szóval egyátalán hány évesek vagytok ? És akartok gyereket, én ugy nézem csak a barátnödnek kellene a gyerek, vagy nem jol látom ? akkor mindenképp teszteld valahogy, én az elsö terhességemnél összesen 8 kg-ot hiztam, 3- honapig semmi nem látszott
2008. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
összesen csak 8 kilót? az tök kevés! ő már annyit bőven hízott. a csaj nem töltötte még be a 15öt, én meg 17 leszek. gondolom ő nem akar még gyereket. (én sem)
2008. szept. 26. 21:59
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokadszorra válaszolok Neked,de most már egyáltalán nem értem. Ha azt mondja pozitív a teszt,és mégis mensizik, ott valami nem stimmel. Akkor vagy szívat, vagy ...nem jut eszembe más. A 7 kiló tényleg sok egy hónapra, és a 3 gyerekemmel nem híztam ennyit egy hó alatt. Szerintem ülj le vele beszélni,mert itt túl sok a kavar.
2008. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
rengeteg minden nem tiszta, el sem tudnád képzelni, hogy mennyi mindne... olyan multja van ennek a lánynak...órákig lehetnbe mesélni róla...7főn találkozok vele legközelebb elvileg
2008. szept. 26. 22:11
 27/52 A kérdező kommentje:
amugy te mikor kezdtél el hízni? és milyen gyorsan?
2008. szept. 26. 22:12
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

21:51-es vagyok

Azt tudom sajnos levonni a válaszom utáni kommentedből, hogy téged szépen átver, mármint hogy terhes lehet és azért emelget, mert el szeretne vetélni, ha sikerül akkor tuti megjönne neki, de lehet hogy elég komoly műtét követné..jó lenne ha elmondanád neki, hogy ennek nem ez a megoldása..és mindenképp beszéljétek meg, mert az ilyen vetélésekből komoly belső vérzés, mérgezés is lehet, hisz egy 8 hetes körüli magzat már nem valószínű hogy a vérrel kijön és akkor elbomlik, a barátnőd pedig hullamérgezést kaphat, ezért kell az abortuszoknál, vetéléseknél, utólagos hüvelyi tisztítás...a műtőben és nem otthon.


szóval erről lehet szó, de kérdezz rá mert lehet nem mer válaszolni, vagy szólni és abból nagy baj lehet..nem gondolnám, hogy megcsalt, de egy ilyen dolgot nem lehet hülyeségként kezelni..


Ha nem szeretné a babát, akkor inkább abortusz, mert az ilyen kísérletekbe, bele is halhat.

Ha pedig megjött volna, nem beszélne ennyire érthetetlenül mellé, össze-vissza..mert ennek nincs értelme amiket művel..ha nem terhes, akkor azt simán elmondaná.

A teszteket pedig nehogy arra használja, hogy ellenőrzi, hogy elvetélt-e, mert a vetélést észre fogja venni, azonkívül a terhességi hormon még az abortusz után is fennmarad jó ideig.


Üdv: 29 hetes kismami

2008. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves csajnak milyen múltja lehet?Ha órákig lehetne a dolgairól,tetteiről beszélni,az elég gáz.Miért nem keresel egy hozzád illő lányt?
2008. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen 8 kg-ot hiztam első terhességemnél 22 évesen, másodiknál, már többet mert 14 kg volt, de az is lement, remélem nem lesz terhes, mert nagyon fiatalok vagytok még, és mért nem kérdezed meg konkrétan töle hogy mi van a betétröl is meg mindenröl, meg volt-e orvosnál...stb...
2008. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!