Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betét elejétől kb 2 centire...

A betét elejétől kb 2 centire már látszik, ha valaki menstruál, vagy csak a betét közepén van folt?

Figyelt kérdés
hol/hogyen/mennyire kellene látni...?
2008. szept. 26. 21:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem teljesen a kérdést, de az első válaszoló elég jól leirta. Én éjszakára használok betétet, és az erős napokon nekem az egész véres lesz..
2008. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszt akkor terhes,ha jól tudom...4 gyerekem van,de sosem csináltam tesztet:)(Jó ebből 3 egyszerre fogant...) De.miért nem mutatta meg, és miért is dobta ki? Keresd meg a kukában,ha megvan,nézd meg 2 csík van-e. Vagy csináljatok még egyet,és követeld,hogy mutassa meg,mert neked is közöd van hozzá! Ha igen,akkor meg már rég járnia kéne terhesgondozásra,meg dokihoz.
2008. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Látom megint te vagy az... a teherbeesésnél már ítál ugye? Most akkor mi van a kiscsajjal? Szóltál az apjának, nem? És mi van a teszttel? AMúgy ha nyáron lett terhes az éjszaka közepén is ébresztheted hogy pisiljen, a teszt akkor is kimutatja mert már annyira sok a HCG a szervezetében
2008. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor valószínűleg terhes ha a teszt pozitív lett,és ráadásul a hasa is nőtt.De akkor miért használ betétet?És ha mondta,hogy pozitív a teszt, akkor minek kell nézegetned,hogy mennyire lett olyan a betéte?És egyáltalán hogyan nézted meg?
2008. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi kicsit késön irtam, lemaradtam :)))

Amúgy egy nőn érezni lehet ha menstuál, ingerlékenyebb, kibirhatatlanabb :)

2008. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

gratulálok a gyermekeidhez =)

a teszt másnap már nem volt ott a kukában mert kivitték a szemetet. több tesztem nincs mert 2 tesztet kaptam, 1et az apjának adtam, és mondtam neki, hogy mi a szitu. hétfőn kapok még teszteket, akkor tudunk csak tesztelni, de addig próbálom kitalálni, hogy most mi is van...

2008. szept. 26. 21:49
 17/52 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves ez a kiscsaj, és te a barátja vagy? Veled feküdt le?
2008. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Nos arra lennél kiváncsi,hogy lesz -e gyereked, mert gondolom a hülyeséget nem egyedül csinálta, de mi is az a hülyeség???

Azért fontos lenne tudni, hogy egyáltalán lehet -e terhes, mert ha két hónap kimaradt, akkor már elvetetni sem igazán lehet..

A cici nem mindenkinél nől meg..7 kilo hízás 1 hónap alatt pedig pusztán a terhesség miatt szerintem túlzás.

A betétjét meg megmutatja??? -akkor miért nem válaszol ha a barátnőd akkor ..szóval ha megjön azt rendesen lehetne látni és tényleg nem kell keresgélni a nyomokat, de ha téged akar megszivatni az is lehet , hogy összekente csak,amire azthiszed véres.


Szóval mi is volt a nyáron???

2008. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

igen én írtam a teherbeesésnél is.

eddig amikor menstruált nem futkosott, nem volt szabad emelgetni, ő sem emelgetet, most meg ma is meg tegnap is felemeltem, nem szólt, ő is +emelt akkor sem mondott semmit sem hogy ne mert tart a menszesze.

2008. szept. 26. 21:52
 20/52 A kérdező kommentje:
az a hülyesége, hogy lefeküdt egy másik fiuval a nyáron, és nem védekeztek, és elment benne a fiu, és utána folytatták még, és estig nem mosta ki.
2008. szept. 26. 21:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!