Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betét elejétől kb 2 centire...

A betét elejétől kb 2 centire már látszik, ha valaki menstruál, vagy csak a betét közepén van folt?

Figyelt kérdés
hol/hogyen/mennyire kellene látni...?
2008. szept. 26. 21:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
sőőt még csak 14
2008. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Igazán nagyra becsüllek, hogy ennyit törődsz ezzel lánnyal. Pedig nem érdemli meg. Nem tudod most már ezeket a gondokat a családjára hagyni? (Bár nem írtad, hogyan reagált az apja...) Ha terhes, már úgyis késő elvetetni. Lépj le mielőtt "rádfogják" a gyereket. Megtettél mindent, innen legyen az ő gondjuk. Minden jót!


(Aki nem érti, annak itt vannak az előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2008. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valakinek 15 évesen ilyen multja van amiröl orákig lehetne beszélni az tényleg gáz, tisztázd magad, és keress egy normálisabb lányt, én nekem van 17 és 14 éves lányom, de azoknak ilyen multjuk még nincsen hálistennek. Pedig a nagyobbiknak van barátja és tudja miot hogyan csináljon, ésszel kell, meg megbeszélni anyukával, ha nem jön rá magátol .
2008. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
82%

21:54-es kommenthez!!!!


Még írok, mert látom leírtad a "hülyeséget" is..a másik fiú..

Akkor csak azért érdemes utánajárni, hogy tényleg ne legyen baja, de én a helyedben ha látom, hogy rendbejön, elmondanám neki hogy ki is a barátja..az a másik fiú pedig apa lenne vagy mi..szóval igazábólcsak az egészsége miatt beszélj a fejével!


29 hetes.

2008. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

22:15 (asszem) mi volt a másodiknál 14 kiló??? Ugye nem a baba:)

Én szerintem tönkre teszed magad, ha ilyen lány mellett maradsz, később mire számíthatsz,hogyan bízol meg benne??? 15 évesen már hatalmas múlt...

Én amúgy az első hónapban 5 kilót híztam,a végére meg 35 kilót..ehehh

2008. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
82%
Vannak nők, akiknek a terhesség elején még "megjön". Bár jóval gyengébben, mint máskor. Így ez a "betét-teszt" sajnos nem lehet 100%-os amúgy sem. De általánosságban elmondható, hogy ha napközben állt,ült akkor lehet hogy a betét eleje száraz marad.
2008. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem a baba azt irtam elsö terhességemnél elöször 8 kg-ot hiztam, másodiknál már 14 et, ja és hozzá tettem hogy le is ment !!!!Bocsi ha nem jol irtam, de igy gondoltam
2008. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
84%
Visszaolvastam a belinkelt(és köszi annak,aki linkelte,mert én hiába kerestem) előző kérdésedre a választ. Szept.23.-án írtad,hogy épp akkor jött meg. Tehát éppen aktuális lenne,főleg hogy akkor is késett. Szerintem megvan neki,de kamuzik. Hogy miért,azt nem tudom. Talán csak egy kis izgalomra vágyik.
2008. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
84%
Úristen,nem október van ,de húle vagyok. Előző hsz. törölve.
2008. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
megmondta hogy azért emelget, hogy elvetéljen. A szülei nem úgy reagáltak a dolgogra, ahogy kellett volna. Nem nagyon érdekli őket.. Holnap tudok a többire írni, már fáradt vagyok, Köszi, hogy válaszoltatok. (ja és köszi a műsik linket, be akartam linkelni csak már hulla vagyok ahoz is)
2008. szept. 26. 23:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!